Λύγισε στο Tie Break ο Α.Ο.Ο(video)
5.Νοέ 2011

Λύγισε στο Tie Break ο Α.Ο.Ο(video)

Λύγισε στην πρεμιέρα του στην Α2 Εθνική κατηγορία η ομάδα του Αθλήτικού Όμιλου Ορεστιάδας κόντρα στη Σ.Π.Α. Καρδίτσας,σε ένα αμφίρροπο

Πρεμιέρα του Α.Ο. Ορεστιάδας στην Α2 κατηγορία στις 5 Νοεμβρίου
2.Νοέ 2011

Πρεμιέρα του Α.Ο. Ορεστιάδας στην Α2 κατηγορία στις 5 Νοεμβρίου

Το Σάββατο 5 Νοεμβρίου ξεκινά το πρωτάθλημα για την ομάδα του Αθλητικού Ομίλου Ορεστιάδας, που φέτος επιστρέφει στην Α2 εθνική

Η ιστορία της ομάδας βόλεϋ του Α.Ο.Ο. στην TV
2.Νοέ 2011

Η ιστορία της ομάδας βόλεϋ του Α.Ο.Ο. στην TV

Η ιστορική ομάδα βόλεϋ της Ορεστιάδος φιλοξενείται απόψε στις 10 στην εκπομπή “Πιο ψηλά, πιο δυνατά, πιο γρήγορα” της Δέλτα TV. Στο

29.Οκτ 2011

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής για τα πρωταθλήματα του Έβρου

Α΄Έβρου Α΄Όμιλος ΛΑΒΑΡΑ-ΑΝΘΕΙΑ/ΑΡ.ΕΘΝΙΚΟΣ-ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ-ΑΛΕΞΑΒΑΝΤΑΣ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Α΄Έβρου Β΄Όμιλος ΝΕΟΧΩΡΙ-ΜΑΝΗΒΥΣΣΑ-ΜΕΤΑΞΑΔΕΣΟΡΕΣΤΗΣ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣΣΤΕΡΝΑ-ΣΑΓΗΝΗΡΙΖΙΑ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ Β’ Έβρου Α΄Όμιλος ΦΕΡΕΣ-ΘΥΜΑΡΙΑΔΑΔΙΑ-ΜΑΚΡΗΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΛΥΚΟΦΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΑΠΑΛΟΣ-ΔΟΡΙΣΚΟΣΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ-ΠΕΠΛΟΣΒ΄Έβρου Β΄Όμιλος ΣΟΦΙΚΟ-ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣΠΑΛΙΟΥΡΙ-ΛΕΠΤΗΚΥΑΝΗ/ΑΣΒ.-ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΚΥΠΡΙΝΟΣ-ΟΙΝΟΗΚΑΡΩΤΗ-ΧΕΙΜΩΝΙΟΣΙΤΟΧΩΡΙ-ΘΟΥΡΙΟ Γ΄Έβρου-Α΄Όμιλος ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥ-ΒΡΥΣΟΥΛΑΑΚΑΔ.ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ-ΝΙΨΑΑΓΝΑΝΤΙΑ-ΣΑΟΣΡΟΥΣΣΑ-ΤΥΧΕΡΟΑΓΡΙΑΝΗ-ΚΗΠΟΙΑΡΙΣΤΕΙΝΟ-ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ Γ΄Έβρου-Β΄Όμιλος ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΚΑΡΟΛΟΣΙΣΑΑΚΙΟ-Μ.ΔΟΞΙΠΑΡΑΟΡΜΕΝΙΟ-ΦΥΛΑΚΙΟΠΑΤΑΓΗ-ΠΥΡΓΟΣΑΛΕΠΟΧΩΡΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΔΟΞΑ

ΦΙΛΙΚΟ Αστυνομικών με το πλήρωμα του Ρωσικού πλοίου
29.Οκτ 2011

ΦΙΛΙΚΟ Αστυνομικών με το πλήρωμα του Ρωσικού πλοίου

Την Κυριακή 30-10-2011 και ώρα 11.00΄, στο Δημοτικό Στάδιο Αλεξανδρούπολης «Φώτης Κοσμάς», θα διεξαχθεί φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας, μεταξύ των ομάδων

26.Οκτ 2011

Έθιξαν “τους χορηγούς” του Εθνικού τα πανό κατά των Χρυσωρυχείων Θράκης

Ακολουθεί ανακοίνωση της διοίκησης του Εθνικού Αλεξανδρούπολης: “Ο ΕΘΝΙΚΟΣ καταδικάζει την ενέργεια ανάρτησης  πανό μετά την έναρξη του αγώνα Βόλευ

Γνωρίστε το τμήμα Στίβου ΜΓΣ Εθνικού στην Αλεξανδρούπολη
26.Οκτ 2011

Γνωρίστε το τμήμα Στίβου ΜΓΣ Εθνικού στην Αλεξανδρούπολη

  Το ΔΣ του τμήματος καλεί τους αθλητές του, τους γονείς τους και τους φίλους του  τμήματος στην ετήσια ενημέρωση

Σε οδυνηρή ήττα καταδίκασε ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης τον Ολυμπιακό
25.Οκτ 2011

Σε οδυνηρή ήττα καταδίκασε ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης τον Ολυμπιακό

Παράδοση φαίνεται ότι “χτίζει” ο Εθνικός όταν υποδέχεται τον Ολυμπιακό στην Αλεξανδρούπολη, καθώς χθες (24/10) τον υποχρέωσε για δεύτερη συνεχόμενη

24.Οκτ 2011

Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αναμετρήσεων στον Έβρο (22./23.10.11)

Α’ Έβρου- Α’ Όμιλος 4η Αγωνιστική   Εθνικός-Άβαντας 2-3 Ποντιακός-Διδυμότειχο 5-0 Καππαδοκία-Άνθεια/Αρίστεινο 1-3 Αλεξ-Λάβαρα 1-1 Κορνοφωλιά-Τραϊανούπολη 1-0   Α’ Έβρου-

24.Οκτ 2011

Ο Αθλητικός Όμιλος Ορεστιάδας προετοιμάζεται για το πρωτάθλημα

Ο Α.Ο. Ορεστιάδας στα πλαίσια της προετοιμασίας του για το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας βόλεϊ  πραγματοποίησε φιλικά προετοιμασίας με την

Φιλικές αναμετρήσεις Α.Ο. Ορεστιάδας με KVK Gabrovo σήμερα και αύριο στην Ορεστιάδα
21.Οκτ 2011

Φιλικές αναμετρήσεις Α.Ο. Ορεστιάδας με KVK Gabrovo σήμερα και αύριο στην Ορεστιάδα

Ο Α.Ο. Ορεστιάδας στα πλαίσια της προετοιμασίας του για το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας βόλεϊ θα πραγματοποιήσει φιλικά προετοιμασίας με

“Φιλική Ήττα” με θετικά συμπεράσματα στο φιλικό του Α.Ο.Ο με τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης
19.Οκτ 2011

“Φιλική Ήττα” με θετικά συμπεράσματα στο φιλικό του Α.Ο.Ο με τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης

Με ήττα 3-0 αλλά με πολύ θετικά συμπεράσματα επέστρεψε ο Α.Ο.Ορεστιάδας από τον φιλικό αγώνα που έδωσε με την Εθνικό

17.Οκτ 2011

Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αναμετρήσεων στον Έβρο (15/16.10.2011)

Α’ Έβρου- Α’ Όμιλος 3η Αγωνιστική Λάβαρα-Καππαδοκία 0-5 Αλεξ-Ποντιακός 2-0 Άνθεια/Αριστ.-Εθνικός 0-2 Διδυμότειχο-Κορνοφωλιά 0-0 Άβανατας-Τραϊανούπολη 4-0   Α’ Έβρου- Β’

14.Οκτ 2011

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων του Έβρου

Α΄Έβρου Α΄Όμιλος ΛΑΒΑΡΑ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΑΛΕΞ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΑΝΘΕΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ-ΕΘΝΙΚΟΣΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ-ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΑΒΑΝΤΑΣ-ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗ Α΄Έβρου Β΄Όμιλος ΝΕΟΧΩΡΙ-ΣΑΓΗΝΗΚΑΣΤΑΝΙΕΣ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΜΑΝΗ-ΒΥΣΣΑΟΡΕΣΤΗΣ-ΜΕΤΑΞΑΔΕΣΣΤΕΡΝΑ ΡΙΖΙΑ Β’ Έβρου Α΄Όμιλος ΦΕΡΕΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΜΑΚΡΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΘΥΜΑΡΙΑ-ΔΟΡΙΣΚΟΣΔΑΔΙΑ-ΠΕΠΛΟΣΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣΛΥΚΟΦΗ-ΑΠΑΛΟΣ Β΄Έβρου Β΄Όμιλος ΣΟΦΙΚΟ-ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΛΕΠΤΗ-ΟΙΝΟΗΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ-ΧΕΙΜΩΝΙΟΠΑΛΙΟΥΡΙ-ΘΟΥΡΙΟΚΥΑΝΗ ΑΣΒ.-ΣΙΤΟΧΩΡΙΚΥΠΡΙΝΟΣ-ΚΑΡΩΤΗ Γ΄Έβρου-Α΄Όμιλος ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥ-ΣΑΟΣΝΙΨΑ-ΤΥΧΕΡΟΒΡΥΣΟΥΛΑ-ΚΗΠΟΙΑΚΑΔ.ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ-ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙΑΓΝΑΝΤΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΡΟΥΣΣΑ-ΑΓΡΙΑΝΗ

10.Οκτ 2011

Τα αποτελεσματα της 2ης Αγωνιστικής των πρωταθλημάτων του Έβρου

Α Έβρου Α Όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ 2-1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΛΑΒΑΡΑ 6-0 ΑΒΑΝΤΑΣ-ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 3-0 ΤΡΑΪΝΟΥΠΟΛΗ-ΑΝΘΕΙΑ/ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ 0-5 Α Έβρου B Όμιλος ΒΥΣΣΑ-ΣΑΓΗΝΗ 2-3 ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ 0-3

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV