Η Κλήρωση της Β’ Κατηγορίας του πρωταθλήματος ΕΠΣ Έβρου 2015-2016
Δείτε τις κληρώσεις των τριών ομίλων της Β’ Κατηγορίας του πρωταθλήματος ΕΠΣ Έβρου 2015-2016
Βόρειος Όμιλος
13η Αγωνιστική
1η Αγωνιστική
Ομόνοια Φυλακίου | Ασπίς Θουρίου |
Θύελλα Κυπρίνου | Δόξα Ορεστιάδας |
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Ηρακλής Σαγήνης |
Ορφέας Δικαίων | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Ένωση Οινόης | Δόξα Δόξας |
Δόξα Στέρνας | Ακρίτας Ορμενίου |
Ρεπό | Α.Ο Νεοχωρίου |
2η Αγωνιστική
Α.Ο Νεοχωρίου | Ομόνοια Φυλακίου |
Ασπίς Θουρίου | Θύελλα Κυπρίνου |
Δόξα Ορεστιάδας | Ορφέας Δικαίων |
Ηρακλής Σαγήνης | Ένωση Οινόης |
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Δόξα Στέρνας |
Δόξα Δόξας | Ακρίτας Ορμενίου |
Ρεπό | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
3η Αγωνιστική
Ομόνοια Φυλακίου | Θύελλα Κυπρίνου |
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Α.Ο Νεοχωρίου |
Ορφέας Δικαίων | Ασπίς Θουρίου |
Δόξα Στέρνας | Δόξα Ορεστιάδας |
Ακρίτας Ορμενίου | Ηρακλής Σαγήνης |
Δόξα Δόξας | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Ρεπό | Ένωση Οινόης |
4η Αγωνιστική
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Ομόνοια Φυλακίου |
Θύελλα Κυπρίνου | Ορφέας Δικαίων |
Α.Ο Νεοχωρίου | Ένωση Οινόης |
Ασπίς Θουρίου | Δόξα Στέρνας |
Δόξα Ορεστιάδας | Δόξα Δόξας |
Ηρακλής Σαγήνης | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Ρεπό | Ακρίτας Ορμενίου |
5η Αγωνιστική
Ομόνοια Φυλακίου | Ορφέας Δικαίων |
Ένωση Οινόης | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
Δόξα Στέρνας | Θύελλα Κυπρίνου |
Ακρίτας Ορμενίου | Α.Ο Νεοχωρίου |
Δόξα Δόξας | Ασπίς Θουρίου |
Ηρακλής Σαγήνης | Δόξα Ορεστιάδας |
Ρεπό | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
6η Αγωνιστική
Ένωση Οινόης | Ομόνοια Φυλακίου |
Ορφέας Δικαίων | Δόξα Στέρνας |
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Ακρίτας Ορμενίου |
Θύελλα Κυπρίνου | Δόξα Δόξας |
Α.Ο Νεοχωρίου | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Ασπίς Θουρίου | Ηρακλής Σαγήνης |
Ρεπό | Δόξα Ορεστιάδας |
7η Αγωνιστική
Ομόνοια Φυλακίου | Δόξα Στέρνας |
Ακρίτας Ορμενίου | Ένωση Οινόης |
Δόξα Δόξας | Ορφέας Δικαίων |
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
Ηρακλής Σαγήνης | Θύελλα Κυπρίνου |
Δόξα Ορεστιάδας | Α.Ο Νεοχωρίου |
Ρεπό | Ασπίς Θουρίου |
8η Αγωνιστική
Ακρίτας Ορμενίου | Ομόνοια Φυλακίου |
Δόξα Στέρνας | Δόξα Δόξας |
Ένωση Οινόης | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Ορφέας Δικαίων | Ηρακλής Σαγήνης |
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Δόξα Ορεστιάδας |
Α.Ο Νεοχωρίου | Ασπίς Θουρίου |
Ρεπό | Θύελλα Κυπρίνου |
9η Αγωνιστική
Ομόνοια Φυλακίου | Δόξα Δόξας |
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Ακρίτας Ορμενίου |
Ηρακλής Σαγήνης | Δόξα Στέρνας |
Δόξα Ορεστιάδας | Ένωση Οινόης |
Ασπίς Θουρίου | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
Θύελλα Κυπρίνου | Α.Ο Νεοχωρίου |
Ρεπό | Ορφέας Δικαίων |
10η Αγωνιστική
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Ομόνοια Φυλακίου |
Δόξα Δόξας | Ηρακλής Σαγήνης |
Ακρίτας Ορμενίου | Δόξα Ορεστιάδας |
Ένωση Οινόης | Ασπίς Θουρίου |
Ορφέας Δικαίων | Α.Ο Νεοχωρίου |
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Θύελλα Κυπρίνου |
Ρεπό | Δόξα Στέρνας |
11η Αγωνιστική
Ομόνοια Φυλακίου | Ηρακλής Σαγήνης |
Δόξα Ορεστιάδας | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Ασπίς Θουρίου | Ακρίτας Ορμενίου |
Α.Ο Νεοχωρίου | Δόξα Στέρνας |
Θύελλα Κυπρίνου | Ένωση Οινόης |
Ορφέας Δικαίων | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
Ρεπό | Δόξα Δόξας |
12η Αγωνιστική
Δόξα Ορεστιάδας | Ομόνοια Φυλακίου |
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Ασπίς Θουρίου |
Δόξα Δόξας | Α.Ο Νεοχωρίου |
Ακρίτας Ορμενίου | Θύελλα Κυπρίνου |
Δόξα Στέρνας | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
Ένωση Οινόης | Α.Μ.Ο Αμπελακίων |
Ρεπό | Ηρακλής Σαγήνης |
13η Αγωνιστική
Ασπίς Θουρίου | Δόξα Ορεστιάδας |
Α.Ο Νεοχωρίου | Ηρακλής Σαγήνης |
Θύελλα Κυπρίνου | Ακρίτας Νέας Βύσσας |
Α.Μ.Ο Αμπελακίων | Δόξα Δόξας |
Ορφέας Δικαίων | Ακρίτας Ορμενίου |
Δόξα Στέρνας | Ένωση Οινόης |
Ρεπό | Ομόνοια Φυλακίου |
Κεντρικός Όμιλος
13η Αγωνιστική
1η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ασπρονέριου | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
Ο.Φ.Ισαάκιου | Πυρσός Σιδηρούς |
Α.Ε.Καρωτής | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Άρης Πραγγίου |
Α.Ο Τυχερού | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
Ορφέας Σοφικού | Ασπίδα Βρυσούλας |
Ρεπό | Ακρίτας Διαδιάς |
2η Αγωνιστική
Ακρίτας Διαδιάς | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων | Ο.Φ.Ισαάκιου |
Πυρσός Σιδηρούς | Δόξα Ελληνοχωρίου |
Ομόνοια Λυκόφωτος | Α.Ο Τυχερού |
Άρης Πραγγίου | Ορφέας Σοφικού |
Α.Ο. Κορνοφωλιάς | Ασπίδα Βρυσούλας |
Ρεπό | Α.Ε.Καρωτής |
3η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ασπρονέριου | Ο.Φ.Ισαάκιου |
Α.Ε.Καρωτής | Ακρίτας Διαδιάς |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
Ορφέας Σοφικού | Πυρσός Σιδηρούς |
Ασπίδα Βρυσούλας | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Α.Ο. Κορνοφωλιάς | Άρης Πραγγίου |
Ρεπό | Α.Ο Τυχερού |
4η Αγωνιστική
Α.Ε.Καρωτής | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Ο.Φ.Ισαάκιου | Δόξα Ελληνοχωρίου |
Ακρίτας Διαδιάς | Α.Ο Τυχερού |
Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων | Ορφέας Σοφικού |
Πυρσός Σιδηρούς | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
Ομόνοια Λυκόφωτος | Άρης Πραγγίου |
Ρεπό | Ασπίδα Βρυσούλας |
5η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ασπρονέριου | Δόξα Ελληνοχωρίου |
Α.Ο Τυχερού | Α.Ε.Καρωτής |
Ορφέας Σοφικού | Ο.Φ.Ισαάκιου |
Ασπίδα Βρυσούλας | Ακρίτας Διαδιάς |
Α.Ο. Κορνοφωλιάς | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
Ομόνοια Λυκόφωτος | Πυρσός Σιδηρούς |
Ρεπό | Άρης Πραγγίου |
6η Αγωνιστική
Α.Ο Τυχερού | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Ορφέας Σοφικού |
Α.Ε.Καρωτής | Ασπίδα Βρυσούλας |
Ο.Φ.Ισαάκιου | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
Ακρίτας Διαδιάς | Άρης Πραγγίου |
Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Ρεπό | Πυρσός Σιδηρούς |
7η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ασπρονέριου | Ορφέας Σοφικού |
Ασπίδα Βρυσούλας | Α.Ο Τυχερού |
Α.Ο. Κορνοφωλιάς | Δόξα Ελληνοχωρίου |
Άρης Πραγγίου | Α.Ε.Καρωτής |
Ομόνοια Λυκόφωτος | Ο.Φ.Ισαάκιου |
Πυρσός Σιδηρούς | Ακρίτας Διαδιάς |
Ρεπό | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
8η Αγωνιστική
Ασπίδα Βρυσούλας | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Ορφέας Σοφικού | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
Α.Ο Τυχερού | Άρης Πραγγίου |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Α.Ε.Καρωτής | Πυρσός Σιδηρούς |
Ακρίτας Διαδιάς | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
Ρεπό | Ο.Φ.Ισαάκιου |
9η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ασπρονέριου | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
Άρης Πραγγίου | Ασπίδα Βρυσούλας |
Ομόνοια Λυκόφωτος | Ορφέας Σοφικού |
Πυρσός Σιδηρούς | Α.Ο Τυχερού |
Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων | Α.Ε.Καρωτής |
Ο.Φ.Ισαάκιου | Ακρίτας Διαδιάς |
Ρεπό | Δόξα Ελληνοχωρίου |
10η Αγωνιστική
Άρης Πραγγίου | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Α.Ο. Κορνοφωλιάς | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Ασπίδα Βρυσούλας | Πυρσός Σιδηρούς |
Α.Ο Τυχερού | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Ακρίτας Διαδιάς |
Α.Ε.Καρωτής | Ο.Φ.Ισαάκιου |
Ρεπό | Ορφέας Σοφικού |
11η Αγωνιστική
Ατρόμητος Ασπρονέριου | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Πυρσός Σιδηρούς | Άρης Πραγγίου |
Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων | Ασπίδα Βρυσούλας |
Ακρίτας Διαδιάς | Ορφέας Σοφικού |
Ο.Φ.Ισαάκιου | Α.Ο Τυχερού |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Α.Ε.Καρωτής |
Ρεπό | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
12η Αγωνιστική
Πυρσός Σιδηρούς | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Άρης Πραγγίου | Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων |
Α.Ο. Κορνοφωλιάς | Ακρίτας Διαδιάς |
Ασπίδα Βρυσούλας | Ο.Φ.Ισαάκιου |
Ορφέας Σοφικού | Α.Ε.Καρωτής |
Α.Ο Τυχερού | Δόξα Ελληνοχωρίου |
Ρεπό | Ομόνοια Λυκόφωτος |
13η Αγωνιστική
Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων | Πυρσός Σιδηρούς |
Ακρίτας Διαδιάς | Ομόνοια Λυκόφωτος |
Ο.Φ.Ισαάκιου | Άρης Πραγγίου |
Α.Ε.Καρωτής | Α.Ο. Κορνοφωλιάς |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Ασπίδα Βρυσούλας |
Ορφέας Σοφικού | Α.Ο Τυχερού |
Ρεπό | Ατρόμητος Ασπρονέριου |
Νότιος Όμιλος
11η Αγωνιστική
1η Αγωνιστική
Α.Σ. Νίκη Απαλού | Θράκη Φερών |
Α.Ο. Αρίστεινο | Α.Ε.Ν. Χιλής |
Ατρόμητος Άβαντα | ΑΕΚ Έβρου |
Α.Ο Αγνάντια | Α.Ο Μάκρης |
Α.Σ. Πέπλος | Π.Α.Ε Νίψας |
Α.Ο Μοναστηρακίου | Α.Ο Δορίσκος |
2η Αγωνιστική
Α.Ο. Αρίστεινο | Α.Σ. Νίκη Απαλού |
Θράκη Φερών | Ατρόμητος Άβαντα |
Α.Ε.Ν. Χιλής | Α.Ο Αγνάντια |
ΑΕΚ Έβρου | Α.Σ. Πέπλος |
Α.Ο Μάκρης | Α.Ο Μοναστηρακίου |
3η Αγωνιστική
Α.Σ. Νίκη Απαλού | Ατρόμητος Άβαντα |
Α.Ο Αγνάντια | Α.Ο. Αρίστεινο |
Α.Σ. Πέπλος | Θράκη Φερών |
Α.Ο Μοναστηρακίου | Α.Ε.Ν. Χιλής |
Α.Ο Δορίσκος | ΑΕΚ Έβρου |
Π.Α.Ε Νίψας | Α.Ο Μάκρης |
4η Αγωνιστική
Α.Ο Αγνάντια | Α.Σ. Νίκη Απαλού |
Ατρόμητος Άβαντα | Α.Σ. Πέπλος |
Α.Ο. Αρίστεινο | Α.Ο Μοναστηρακίου |
Θράκη Φερών | Α.Ο Δορίσκος |
Α.Ε.Ν. Χιλής | Π.Α.Ε Νίψας |
Α.Ο Μάκρης | ΑΕΚ Έβρου |
5η Αγωνιστική
Α.Σ. Νίκη Απαλού | Α.Σ. Πέπλος |
Α.Ο Μοναστηρακίου | Α.Ο Αγνάντια |
Α.Ο Δορίσκος | Ατρόμητος Άβαντα |
Π.Α.Ε Νίψας | Α.Ο. Αρίστεινο |
Α.Ο Μάκρης | Θράκη Φερών |
ΑΕΚ Έβρου | Α.Ε.Ν. Χιλής |
6η Αγωνιστική
Α.Ο Μοναστηρακίου | Α.Σ. Νίκη Απαλού |
Α.Σ. Πέπλος | Α.Ο Δορίσκος |
Α.Ο Αγνάντια | Π.Α.Ε Νίψας |
Ατρόμητος Άβαντα | Α.Ο Μάκρης |
Α.Ο. Αρίστεινο | ΑΕΚ Έβρου |
Θράκη Φερών | Α.Ε.Ν. Χιλής |
7η Αγωνιστική
Α.Σ. Νίκη Απαλού | Α.Ο Δορίσκος |
Π.Α.Ε Νίψας | Α.Ο Μοναστηρακίου |
Α.Ο Μάκρης | Α.Σ. Πέπλος |
ΑΕΚ Έβρου | Α.Ο Αγνάντια |
Α.Ε.Ν. Χιλής | Ατρόμητος Άβαντα |
Θράκη Φερών | Α.Ο. Αρίστεινο |
8η Αγωνιστική
Π.Α.Ε Νίψας | Α.Σ. Νίκη Απαλού |
Α.Ο Δορίσκος | Α.Ο Μάκρης |
Α.Ο Μοναστηρακίου | ΑΕΚ Έβρου |
Α.Σ. Πέπλος | Α.Ε.Ν. Χιλής |
Α.Ο Αγνάντια | Θράκη Φερών |
Ατρόμητος Άβαντα | Α.Ο. Αρίστεινο |
9η Αγωνιστική
Α.Σ. Νίκη Απαλού | Α.Ο Μάκρης |
ΑΕΚ Έβρου | Π.Α.Ε Νίψας |
Α.Ε.Ν. Χιλής | Α.Ο Δορίσκος |
Θράκη Φερών | Α.Ο Μοναστηρακίου |
Α.Ο. Αρίστεινο | Α.Σ. Πέπλος |
Ατρόμητος Άβαντα | Α.Ο Αγνάντια |
10η Αγωνιστική
ΑΕΚ Έβρου | Α.Σ. Νίκη Απαλού |
Α.Ο Μάκρης | Α.Ε.Ν. Χιλής |
Π.Α.Ε Νίψας | Θράκη Φερών |
Α.Ο Δορίσκος | Α.Ο. Αρίστεινο |
Α.Ο Μοναστηρακίου | Ατρόμητος Άβαντα |
Α.Σ. Πέπλος | Α.Ο Αγνάντια |
11η Αγωνιστική
Α.Ε.Ν. Χιλής | Α.Σ. Νίκη Απαλού |
Θράκη Φερών | ΑΕΚ Έβρου |
Α.Ο. Αρίστεινο | Α.Ο Μάκρης |
Ατρόμητος Άβαντα | Π.Α.Ε Νίψας |
Α.Ο Αγνάντια | Α.Ο Δορίσκος |
Α.Σ. Πέπλος | Α.Ο Μοναστηρακίου |