Πως διαμορφώνεται ο χάρτης των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Ορεστιάδας

Συντάκτης Χάρης Κανταρίδης 17 Οκτωβρίου, 2023 21:25

Πως διαμορφώνεται ο χάρτης των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Ορεστιάδας

Σύμφωνα με την πράξη του Προέδρου των Πρωτοδικών Ορεστιάδας η οποία θυροκολλήθηκε σήμερα το πρωί ο χάρτης των τοπικών κοινοτήτων διαμορφώνεται ως εξής:

Αμπελάκια
Παπαδόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη (Πρόεδρος)   110 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Καψαλίδης Πασχάλης του Βασιλείου 55 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Ζησούδης Νικόλαος του Σταύρου 136 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ


Άρζος
Ράμμος Απόστολος του Γεωργίου 72 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ*
Παρασχίδης Ευστράτιος του Αντωνίου 72 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ*
*Θα γίνει κλήρωση και ο νικητής γίνεται Πρόεδρος
Μπουρμάς Γεώργιος του Πέτρου 70 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Θεοδωρίδου Φανή του Θεοδώρου 23 ΑΥΤΌΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ “ΕΊΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ”

Βάλτος
Πασσιάς Κωνσταντίνος του Νικολάου  (Πρόεδρος)  95 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Γάτου Βασιλική του Κωνσταντίνου 67 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Καλπακούδη Ουρανία του Πέτρου 24 ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ*
Γκατσίλας Παναγιώτηυς του Δημητρίου 24 ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ*
*Θα γίνει κλήρωση

Δίκαια
Παυλίδου Αθανασία (Σάσα) του Γεωργίου (Πρόεδρος) 131 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Κουκογιαννίδης Δημήτριος του Πασχάλη 87 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Χρυσοχόου Παναγιώτης του Μόσχου 62 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Ελαία
Κυργίδης Αρχοντής (Ντίνος) του Ιωάννη (Πρόεδρος) 188 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Τσακάλης Κυριάκος του Θεοδώρου 80 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Πετράς Ευάγγελος του Στέργιου 69 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Ζώνη
Σακαλής Ηλίας του Αντωνίου (Πρόεδρος) 103 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ  
Κασάπη Αλεξάνδρα του Σταύρου 57 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ  
Τζιρούδης Στυλιανός του Αθανασίου 36 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

Θούριο
Μποντσίδης Αντώνιος του Χρήστου (Πρόεδρος) 210 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Τακιρδίκη Αικατερίνη του Αθανασίου 87 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Μυρλίδης Ηλίας του Νικολάου 67 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Καβύλη
Τσακιρίδης Βασίλειος του Χρήστου (Πρόεδρος) 147 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Τσολακίδης Φώτιος του Γεωργίου 59 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Συμεωνίδης Σωτήριος του Γεωργίου 89 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Καστανιές
Τσιρούδης Ιωάννης του Άγγελου (Πρόεδρος) 176 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Μαρασλής Νικόλαος (Τζότζος) του Αποστόλου 140 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Δεμισκίδης Γεώργιος του Χαράλαμπου 59 ΑΥΤΌΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ “ΕΊΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ”

Κόμαρα
Αρχοντόγλου Πολυρόνης του Στέργιου (Πρόεδρος) 168 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Κατσιπτσάκη Ειρήνη του Ανέστη 47 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Ντεμάδης Παναγιώτης του Ζήση 73 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Κυπρίνος
Τσελεμπής Νικόλαος του Κωνσταντίνου (Πρόεδρος) 122 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Πέγιος Ευάγγελος του Δημητρίου 140 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Αγούδη Ζωή του Γεωργίου 52 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

Μεγάλη Δοξιπάρα
Παρασκευούδης Αντώνης του Ζαφειρίου (Πρόεδρος) 56 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Τζιαμπαζίδου Ιωάννα του Χρήστου 83 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Πάλλας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου 20 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

Νέα Βύσσα
Μπαχαρίδης Γεώργιος του Δημητρίου (Πρόεδρος) 437 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Κουτουκίδης Ζήσης του Αθανασίου 118 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Τζεπκινλής Χαράλαμπος του Διαμαντή 252 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Νέο Χειμώνιο
Αρχοντίδης Αθανάσιος του Αρχοντή (Πρόεδρος) 176 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Κυρτσοπούλου Ελευθερία του Πασχάλη 56 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ*
Φωτίδου Άννα του Νικολάου 56 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ *
*Θα γίνει κλήρωση
Βλαδενίδης Αχχιλέας του Ξενοφώντος 38 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ*
Θεοχαρίδου Στυλιανή του Δημητρίου 38 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ*
*Θα γίνει κλήρωση

Νεοχώρι
Δημισκίδης Γεώργιος του Αναστασίου (Πρόεδρος) 253 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Κουκούδη Πασχαλίτσα του Χριστόδουλου 110 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Δημητριάδου Τριανταφυλλιά του Κωνσταντίνου 131 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Ορεστιάδα
Νακοπούλου Ελένη του Ιωάννη (Πρόεδρος) 375 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Παλλίδης Αναστάσιος του Ιάκωβου 247 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Τζεμαλίδης Αντώνιος του Πασχάλη 228 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Χρηστίδης Χρήστος του Απόστολου 224 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Κατηρίδης Κωσταντίνος του Βασιλείου 209 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Κεσκίνη Άννα του Νικόλαου 170 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Γεροπασχάλη Μαρίνα του Στέφανου 153 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Σιώπης Γεώργιος του Χρήστου 301 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Κολοκοτρώνη Κυριακή (Κούλα) του Βασιλείου 233 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Καζαλτζής Κυριάκος του Αθανασίου 234 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
Αγγελακούδη Μαρία του Αθανασίου 207 ΑΥΤΌΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ “ΕΊΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ”

Ορμένιο
Βασιλειάδης Στρατής του Αθανασίου (Πρόεδρος) 99 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Πούλκος Ιωάννης του Κυριεζή 93 ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ
Δεληγιαννίδης Χρήστος του Απόστολου 87 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Πεντάλοφος
Κεραμάρης Θεοχάρης του Γεώργιου (Πρόεδρος) 192 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Μανάβης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 89 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Ζαφειριάδης Κωνσταντίνος του Αδάμ 31 ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ

Πλάτη
Τσομπανίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη (Πρόεδρος) 118 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
Φραγκούδης Απόστολος του Δημητρίου 27 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
Τζελίδης Δημήτριος του Απόστολου 38 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Πτελέα
Μερτζανίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου (Πρόεδρος) 120 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Δουλμπερίδης Φώτιος του Στέργιου 74 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Μαυρίδου Γιαννούλα του Βασιλείου 36 ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ

Ρίζια
Κιολές Βλαδήμηρος του Στυλιανού (Πρόεδρος) 184 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Βαϊλεζούδης Δημήτριος του Χρήστου 137 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Σαρρής Γεώργιος του Βασιλείου 147 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Σπήλαιο
Νταλτσίδης Σταύρος του Στέργιου (Πρόεδρος) 84 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Κανελάκης Ευάγγελος του Σταματίου 82 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Πετρά Ιωάννα του Θεοχάρη 15 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

Στέρνα
Ουζουνίδης Αθανάσιος του Χρήστου (Πρόεδρος) 163 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Κεφαλάς Αντώνιος του Νικολάου 87 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Κυρμπέσης Δημήτριος του Πασχάλη 118 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Φυλάκιο
Μπαχτσεβανίδης Σαράντης του Στέργιου (Πρόεδρος) 170 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Σουσαμτζίδης Δημήτριος του Γεωργίου 121 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
Κουρτίδου Χρυσούλα του Χαραλάμπους 36 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Θεραπειό
Μαυρουδής Απόστολος του Αθανασίου (Πρόεδρος) 47 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Μαράσια
Σίσκογλου Αικατερίνη του Μιχαήλ (Πρόεδρος) 68 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Μηλέα
Χαρισούδης Γεώργιος του Νικολάου (Πρόεδρος) 28 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

Πετρωτά
Κασαπίδης Αναστάσιος του Κωνσταντίνου (Πρόεδρος) 83 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ

Χανδράς
Βαρδίμη Μαρία του Αθανασίου 52 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΝΕΑ ΞΑΝΑ
Στουγιαννίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου 42 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ*
Σάκαρης Αντώνιος του Αλέξη 10 Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ*
*Έχουν στο σύνολο οι δύο, τους ίδιους σταυρούς με την κα Βαρδίμη. Θεωρητικά θα γίνει κλήρωση, αλλά δεν διευκρινίζεται.


Συντάκτης Χάρης Κανταρίδης 17 Οκτωβρίου, 2023 21:25
Swiss Approval

Δημοφιλή άρθρα

Ράδιο Έβρος TV