Σουφλί: Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Νέα Πορεία” του Ευάγγελου Πουλιλιού

Συντάκτης Νewsroom Μάιος 6, 2019 17:16

Σουφλί: Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Νέα Πορεία” του Ευάγγελου Πουλιλιού

Κατατέθηκε το Σάββατο και ανακοινώθηκε σήμερα το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Νέα Πορεία” για τον δήμο Σουφλίου με επικεφαλής τον Ευάγγελο Πουλιλιό

Το Σάββατο 4 Μαϊου, μία ημέρα πριν την λήξη της προθεσμίας κατέθεσε ο Ευάγγελος Πουλιλιός το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του “Νέα πορεία” στο Πρωτοδικείο Αλεξανδρούπολης.

Ο νυν δήμαρχος Σουφλίου διεκδικεί την επανεκλογή του για άλλη μία τετραετία ενώ σήμερα έγινε γνωστό το πλήρες ψηφοδέλτιο  που περιλαμβάνει τα ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού “Νέα Πορεία”.

ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος Σουφλίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ορφέα
1. ΓΚΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΜΕΤ
6. ΜΠΕΚΗΡ ΝΕΤΖΜΙΕ ΤΟΥ ΟΣΜΑΝ
7. OUZOUNI VERA TOY KIRIL
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
10. ΣΑΡΑΓΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΙΑΝ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ
12. ΤΟΠΟΥΖΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13. ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Σουφλίου

1. ΒΙΑΖΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΒΙΤΑΛΗ
2. ΓΚΟΥΔΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
3. ΖΗΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
4. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΚΑΛΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
8. ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
10. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΟΥΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
15. ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
17. ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΗΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Τυχερού

1. ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
3. ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
6. ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
7. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΙΛΙΠΟΣΙΑΝ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΒΑΝΙΚ
9. ΠΟΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
10. ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
11. ΣΙΩΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΟΡΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αμορίου

1. ΑΓΕΛΑΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΝΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΔΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δαδιάς
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΒΙΝΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΛΥΓΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΙΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΝΟΦΩΛΕΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κορνοφωλέας

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΕΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΑΡΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λαβάρων

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΤΑΜΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΟΥΚΤΟΥΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
5. ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΥΝΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λαγυνών

1. ΓΚΑΒΑΝΟΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
4. ΚΟΡΟΜΗΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΙΡΠΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λυκόφωτος

1. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΟΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. YULIYANOVA (ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΤΣΗ) ALINA συζ. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΤΣΗ ΙΩΑΝΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μαυροκκλησίου

1. ΚΑΡΑΜΕΜΕΤ ΑΛΗΣΑΝ ΤΟΥ ΣΕΜΣΗΤ
2. ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΧΟΤΖΙΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ ΤΟΥ ΤΖΕΦΕΡ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΔΕΡΕΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μικρού Δερείου

1. ΑΠΤΟΥΡΑΧΜΑΝ ΧΟΥΣΕΙΝ ΤΟΥ ΜΕΜΕΤ
2. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΙΣΕΛ ΤΟΥ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ
3. ΝΙΖΑΜ ΑΛΗ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ
4. ΝΤΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΜΕΜΕΤ ΤΟΥ ΑΛΗ
5. ΠΕΝΤΖΙΑΛ ΧΟΥΣΕΙΝ ΤΟΥ ΑΧΜΕΤ
6. ΣΤΑΜΑΤΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΣΑΛΙΧΑ ΤΟΥ ΣΑΜΠΡΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΒΑΤΩΝΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Προβατώνος
1. ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΚΚΑ (ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΖΑΚΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
5. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πρωτοκκλησίου

1. ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΡΑ ΧΑΚΙ ΤΟΥ ΜΟΥΣΛΙΟΥΜ
3. ΚΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΡΙΦ
6. ΤΣΙΑΜΠΑΖ ΣΕΜΙΧΑ ΤΟΥ ΣΑΛΗΜ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σουφλίου

1. ΔΙΧΤΗΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΜΟΥΤΑΦΑΛΙΔΟΥ ΑΡΕΒΙΚ (ΧΡΥΣΑ) ΤΟΥ ΟΓΚΑΝΕΣ
4. ΟΛΠΑΣΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΕΧΛΕΒΑΝΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
7. ΤΣΑΛΚΑΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Τυχερού

1. ΔΑΡΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΟΥΚΑΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
3. ΖΑΓΓΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
5. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φυλακτού

1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΑΧΑΗΛ
2. ΔΑΝΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΟΥΤΖΙΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ


Συντάκτης Νewsroom Μάιος 6, 2019 17:16

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

SiankouriBanner2

Εγγραφείτε στο Newsletter