Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Συνεργασία Ανάπτυξη Συνοχή” του Π. Καλακίκου

Συντάκτης Νewsroom Μάιος 6, 2019 16:16

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Συνεργασία Ανάπτυξη Συνοχή” του Π. Καλακίκου

Ανακοινώθηκε το πλήρες ψηφοδέλτιο με τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού “Συνεργασία Ανάπτυξη Συνοχή” του υποψηφίου δημάρχου Σουφλίου Παναγιώτη Καλακίκου.

Χθες, Κυριακή 6 Μαϊου, κατά τις απογευματινές ώρες, κατατέθηκε στο πρωτοδικείο Αλεξανδρούπολης από τον επικεφαλής του συνδυασμού για τον δήμο Σουφλίου Παναγιώτη Καλακίκου το πλήρες ψηφοδέλτιο. Τον κ. Καλακίκο συνόδευαν οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Χρήστος Χριστοδούλου, Δημήτρης Δαρούσης και Θεόδωρος Τσιαμίτας.

Το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Συνεργασία Ανάπτυξη Συνοχή”:

ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Σουφλίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΟΡΦΕA)
1. Εμίν Τσιδέμ του Σουλεϊμάν
2. Καλλιτσάρη – Ευθυμίου Σοφία του Ανδρέα
3. Καμπάκ Σιμπέλ του Σερίφ
4. Καραχουσεϊν Φερχάτ του Μεχμέτ
5. Καχρεμάν Μεχμέτ του Χασάν
6. Κοτζά Γιουσούφ του Μεχμέτ
7. Λαμπρινούδη Σαραντούλα του Βάϊου
8. Μίχογλου Μαρία του Μιχαήλ
9.Νέστορα-Μπισλιαγάκη Θεοδώρα του Ευαγγέλου
10. Πιτιακούδης Μιχαήλ του Χαραλάμπους
11. Ρουμτζίκα Δήμητρα του Απόστολου
12. Τοκαμάνης Δημήτριος του Παναγιώτη
13. Τοκαμάνης Χρήστος του Παναγιώτη
14. Τσερκέζη Βάϊα σύζυγος Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
1. Γκαϊδατζής Νικόλαος του Σταύρου
2. Γκόστια Ερμιόνη του Απόστολου
3. Δημητριάδης Αρτούρ του Γιάσα
4. Καμέρ Τζεμίλ του Χαλήμ
5. Κιουτσουκτσή Ελένη του Ιωάννη
6. Μαλιαχούστας Θεοδόσιος του Τριαντάφυλλου
7. Μουστακίδης Χρήστος του Αθανασίου
8. Μπέλλας Αθανάσιος του Ιωάννη
9. Μπουρδούνη Άννα Μαρία του Γεωργίου
10. Μπουρουλίτης Γεώργιος του Νικολάου
11. Ούτσιου Αναστασία του Ευάγγελου
12. Παπατσιλέκας Θωμάς του Βλασίου
13. Τσακαλδήμη Ελένη του Χαραλάμπους
14. Τσιαμίτας Θεόδωρος του Πασχάλη
15. Τσιάνκας Θεόδωρος του Γεωργίου
16. Φεϊμης Ελευθέριος του Στυλιανού
17.Χριστοδούλου Χρήστος–Ελπιδοφόρος του Πασχάλη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΥΧΕΡΟΥ)
1. Δαρούσης Δημήτριος του Σπύρου
2. Δημούτσης Αθανάσιος του Αναστασίου
3. Δουκαλέτσης Γεώργιος του Χρήστου
4. Δουτσίνης Αθανάσιος του Ιωάννη
5. Καδόγλου Ελισάβετ (Έλσα) του Μενέλαου
6. Καραπαναγιωτίδου Νάκου Θεανώ του Χρήστου
7. Μπογαδάκη Δέσποινα σύζυγος Ευαγγέλου
8. Παναγόπουλος Δημήτριος του Χρήστου
9. Σπανός Δήμος του Σαράντη
10.Τόλγου Θεόδωρος του Δημητρίου
11.Τρυφωνίδου Στυλιανή του Γεωργίου

ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
Κοινοτήτων του Δήμου Σουφλίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ

1. Δουμάζης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
2. Παρασκευά Ναταλία του Ιβάν
3. Πιστόλας Γεώργιος του Νικόλαου
4. Πορικού Μαρία του Ευσταθίου
5. Ράλλης Παναγιώτης του Δημητρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ
1.Αραμπατζής Στέφανος του Αθανασίου
2.Μπουργκουτζή Δήμητρα του Νικολάου
3.Παπαναστασίου Νικολέτα του Παναγιώτη
4.Πουπουρέτσας Δημήτριος του Δήμου
5.Χίλδη Μαρία Άννα του Παναγιώτη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

1. Γιαννούλη Ειρήνη σύζυγος Μιχαήλ
2. Δομούζης Δημήτριος του Αθανασίου
3. Ιωάννου Ιωάννης του Παναγιώτη
4. Λαζούδη Μάρω του Δημητρίου
5. Σιρδάρης Κυριάκος του Δημητρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

1. Αφεντάκη Ελένη σύζυγος Θεοχάρη
2.Κυριακούδη Περιστέρα χήρα Τριανταφύλλου
3. Μαυρογιάννη Ξανθή σύζυγος Τριανταφύλλου
4. Μπακιρτζής Αριστείδης του Δημητρίου
5. Μπέντης Δημήτριος του Χρήστου
6. Μπόγλου Μιλτιάδης του Ιωάννη
7. Σαπουντζή Ευαγγελία χήρα Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΥ ΔΕΡΕΙΟΥ
1. Βεργκάν Νεσρήν του Χουσεΐν
2. Δελή Χουσεΐν του Χαλήλ
3. Κασάϊκα Χακάν του Οσμάν
4. Μουσταφά Μεσιουρέ του Ραμαντάν
5. Μποσταντζή Μεχμέτ του Χασάν
6. Πυρελή Ερτζάν του Χουσεΐν
7. Τοπάλ Εμίν Χουσεΐν του Αχμέτ
8. Φυδανάκη Θεοδώρα σύζυγος Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ
1. Ανδρεάδης Αθανάσιος του Ευαγγέλου
2. Μπακαλάκης Ζήσης του Δημητρίου
3. Παλάκα Τριανταφύλλου Μαρία του Σωτηρίου
4. Παναγιωτίδης Κωνσταντίνος του Χρήστου
5. Τσαρτσάρα Ειρήνη σύζυγος Ιωάννη
6. Χριστοφορίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙΟΥ
1. Γιουνούς Σεπετσή Αντέμ του Οσμάν
2. Δεμερτζή Σεασινέ του Ισμαήλ
3. Μπεκίρογλου Ρετζέπ του Μουσταφά
4. Τζιαμπάζ Σεχέρ του Σαλήμ
5. Τζουμακίδης Πέτρος του Σωκράτη
6. Τσακίρης Αθανάσιος του Παναγιώτη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
1. Ασλανίδου Μαρία του Φιλίππου
2. Γαβζιάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
3. Γκόστιας Ιωάννης του Χρήστου
4. Ζοφίνσκα Καβαλλάρη Μαρτίνα Ρόμα του Γρζέγκορζ
5. Θεοδοσίου Τσιλιγκίρη Ευθυμία (Έφη)
του Γεωργίου
6. Κιρκινέζη Μπόζιου Παναγιώτα του Γεωργίου
7. Κόνσουλας Δημήτριος του Ιωάννη
8. Μπαμπαχασάν Μπιλιάλ του Μεμεταλή
9. Μπουρδούνης Γεώργιος του Πασχάλη
10. Πιστόλα Σεϊτανίδου Χρυσή του Αθανασίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΧΕΡΟΥ
1. Βίζος Δημήτριος του Αθανασίου
2. Δέδογλου Βασιλική του Ιωσήφ
3. Δουτσίνης Κωνσταντίνος του Χρήστου
4. Ζαπάρτας Άγγελος του Αθανασίου
5. Θεοχαρίδου Σβετλάνα σύζυγος Ιακώβου
6. Καδόγλου Βασιλική του Δημητρίου
7. Κελετζής Βασίλειος του Δημητρίου
8. Παπαγεωργίου Αργυρώ του Κωνσταντίνου
9. Ρώσσογλου Ιωάννης του Ιωάννη
10.Τσιαούσης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ

1. Γιουβανάκη Χρυσούλα του Χριστοδούλου
2. Γιουβανάκης Απόστολος του Χρήστου
3. Κιουτσουκτσή Ελένη του Δημοσθένη
4. Μαρτινάκης Μιχαήλ του Θεολόγου
5. Παπαδόπουλος Χρήστος του Γεωργίου
6. Χατζόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη


Συντάκτης Νewsroom Μάιος 6, 2019 16:16

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter