Μέχρι τις 9 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στο Δ. ΙΕΚ Ορεστιάδας
Ξεκίνησε 1 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθούν την Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου 2020 η υποβολή αιτήσεων εγγραφών, στα Δημόσια Ινστιτούτα Επαγγελματικής Κατάρτισης (Δ. ΙΕΚ) Ορεστιάδας
Οι νέες ειδικότητες για το εξάμηνο κατάρτισης 2020Β στο Δημόσιο Ι.Ε.Κ. Ορεστιάδας έχουν ως εξής:
1) ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
2) ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ – ΠΛΗΡΩΜΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ
3) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
4) ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ – ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
Η υποβολή αιτήσεων εγγραφών, στα Δημόσια Ινστιτούτα Επαγγελματικής Κατάρτισης (Δ. ΙΕΚ), για το έτος κατάρτισης 2020-2021, είναι από την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2020, ώρα 09:00 μέχρι και την Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου 2020, ώρα 23:59, σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα που έχει τεθεί, στον παρακάτω σύνδεσμο:
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2021/07/1625720897-de6c87c5095682e8134fa5d76f09e91b-600x74.jpg)