“ΒΗΡΕΙΑ 2023”: Δύο ξεχωριστές κωμωδίες στο Δημοτικό Θέατρο Φερών
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2021/07/1625720897-de6c87c5095682e8134fa5d76f09e91b-600x74.jpg)
Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων “ΒΗΡΕΙΑ 2023” που διοργανώνει ο Δήμος Αλεξανδρούπολης & η Δημοτική Ενότητα Φερών, τη Δευτέρα 6 και Τρίτη 7 Νοεμβρίου έρχονται στο Δημοτικό Θέατρο Φερών δύο παραστάσεις με πολύ γέλιο!
Τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου στις 20:00 το αχτύπητο δίδυμο Τάκης Βαμβακίδης – Αλέξης Παρχαρίδης μαζί με την Τίσσα Βασιλάκη θα μας… εμβολιάσουν με μόνη παρενέργεια το… γέλιο!
«Ένεκα Zeneca» θα λέμε και θα κλαίμε από τα γέλια…
Ενώ, την Τρίτη 7 Νοεμβρίου στις 17:00 στην πόλη των Φερών έρχεται ο Καραγκιόζης.
Είσοδος και στις δύο παραστάσεις ΔΩΡΕΑΝ
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2023/11/1699259420-3b4f6bc56bd35640ad2dcfd22787b783-724x1024.jpg)
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2023/11/1699259420-7038f8f9583ca3f9f4d5c61b5878ba95-717x1024.jpg)
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2021/07/1625720897-de6c87c5095682e8134fa5d76f09e91b-600x74.jpg)