Το πρόγραμμα Εθνικού και Ορεστιάδας στη Volleyleague 2016-2017

Συντάκτης Γιάννης Βαβαλικούδης Σεπτέμβριος 13, 2016 10:57

Το πρόγραμμα Εθνικού και Ορεστιάδας στη Volleyleague 2016-2017

Με ΠΑΟΚ και Ηρακλή Θεσσαλονίκης ξεκινούν οι υποχρεώσεις των ομάδων του Έβρου που συμμετέχουν στη Volleyleague τη νέα σεζόν ύστερα από τη χθεσινή κλήρωση του πρωταθλήματος .Η πρώτη αγωνιστική και τις  δύο ομάδες του Έβρου είναι στις 22 Οκτωβρίου με την Ορεστιάδα να ξεκινάει εκτός έδρας στον Ηρακλή Θεσσαλονίκης και τον Εθνικό να υποδέχεται τον πρωταθλητή ΠΑΟΚ.

Το Πρόγραμμα του Α.Ο.Ορεστιάδας 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγ.: Ηρακλής Θεσ/νίκης – Ορεστιάδα

2η Αγ.: Ορεστιάδα – ΠΑΟΚ

3η Αγ.: Φοίνικας Σύρου – Ορεστιάδα

4η Αγ.: Ορεστιάδα – Ηρακλής Χαλκίδας

5η Αγ.: Κύζικος Νέας Περάμου – Ορεστιάδα

6η Αγ.: Ορεστιάδα – Ολυμπιακός

7η Αγ.: Παναχαϊκή – Ορεστιάδα

8η Αγ.: Ορεστιάδα – Παναθηναϊκός

9η Αγ.: Παμβοχαϊκός – Ορεστιάδα

10η Αγ.: Ορεστιάδα – Κηφισιά

11η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Ορεστιάδα

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγ.: Ορεστιάδα – Ηρακλής Θεσ/νίκης

13η Αγ.: ΠΑΟΚ – Ορεστιάδα

14η Αγ.: Ορεστιάδα – Φοίνικας Σύρου

15η Αγ.: Ηρακλής Χαλκίδας – Ορεστιάδα

16η Αγ.: Ορεστιάδα – Κύζικος Νέας Περάμου

17η Αγ.: Ολυμπιακός – Ορεστιάδα

18η Αγ.: Ορεστιάδα – Παναχαϊκή

19η Αγ.: Παναθηναϊκός – Ορεστιάδα

20η Αγ.: Ορεστιάδα – Παμβοχαϊκός

21η Αγ.: Κηφισιά – Ορεστιάδα

22η Αγ.: Ορεστιάδα – Εθνικός Αλεξ/πολης

Το Πρόγραμμα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – ΠΑΟΚ

2η Αγ.: Ηρακλής Χαλκίδας – Εθνικός Αλεξ/πολης

3η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Ολυμπιακός

4η Αγ.: Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλεξ/πολης

5η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Κηφισιά

6η Αγ.: Ηρακλής Θεσ/νίκης – Εθνικός Αλεξ/πολης

7η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Φοίνικας Σύρου

8η Αγ.: Κύζικος Νέας Περάμου – Εθνικός Αλεξ/πολης

9η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Παναχαϊκή

10η Αγ.: Παμβοχαϊκός – Εθνικός Αλεξ/πολης

11η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Ορεστιάδα

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγ.: ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξ/πολης

13η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Ηρακλής Χαλκίδας

14η Αγ.: Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξ/πολης

15η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Παναθηναϊκός

16η Αγ.: Κηφισιά – Εθνικός Αλεξ/πολης

17η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Ηρακλής Θεσ/νίκης

18η Αγ.: Φοίνικας Σύρου – Εθνικός Αλεξ/πολης

19η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Κύζικος Νέας Περάμου

20η Αγ.: Παναχαϊκή – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

21η Αγ.: Εθνικός Αλεξ/πολης – Παμβοχαϊκός

22η Αγ.: Ορεστιάδα – Εθνικός Αλεξ/πολης


AutoGas Διαμαντής
lampernakis

Soccer Park
Εν κάραγατς

Συντάκτης Γιάννης Βαβαλικούδης Σεπτέμβριος 13, 2016 10:57

Συνεντεύξεις

Ράδιο Έβρος TV