Στο πρωτοδικείο Ορεστιάδας ο Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου

Συντάκτης Γιάννης Βαβαλικούδης Μάιος 5, 2019 20:40

Στο πρωτοδικείο Ορεστιάδας ο Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου

Στο πρωτοδικείο Ορεστιάδας βρίσκεται αυτή την ώρα ο επικεφαλής της παράταξης για τον Δήμο Διδυμοτείχου “Από την Αρχή” Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου.

Ο κ. Χατζηγιάννογλου βρέθηκε λίγο μετά τις 8 στο Δικαστικό Μέγαρο Ορεστιάδας πλαισιωμένος απο υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους της παράταξης του προκειμένου να καταθέσει στο πρωτοδικείο τα απαραίτητα δικαιολογητικά για τη συμμετοχή του στις αυτοδιοικητικές εκλογές.

Όπως είπε ο ίδιος κατέθεσε ένα πλήρες ψηφοδέλτιο με 41 υποψηφίους με τους οποίους θα διεκδικήσει την εκκίνηση του Δήμου Διδυμοτείχου Απ΄την Αρχή!

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Από την Αρχή” όπως ανακοινώθηκε:
Όνομα συνδυασμού: «Απ΄την αρχή»
Υποψήφιος Δήμαρχος ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΡΩΜΥΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
1) ΑΔΑΜΑΚΗ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3) ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΥΡΟΣ)
4) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΓΙΑΓΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΓΙΟΥΜΟΥΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΟΥΝΤΑ του ΚΙΑΜΗΛ (ΑΛΗΟΓΛΟΥ)
8) ΓΚΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ
9) ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑ-ΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΣΩ)
10) ΔΙΑΓΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ-ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΤΕΛΛΑ)
14) ΚΑΡΑΛΕΛΕΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15) ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16) ΚΕΣΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
17) ΚΕΣΚΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18) ΜΑΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19) ΜΗΤΙΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20) ΜΠΕΓΛΗ-ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21) ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΠΗ)
22) ΜΠΟΥΖΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23) ΝΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΟΣΧΟΥ
24) ΝΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25) ΟΜΕΡΟΓΛΟΥ ΟΜΕΡ του ΣΕΡΑΦΕΤΙΝ
26) ΠΑΛΛΙΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
28) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
29) ΠΟΥΡΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
30) ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΣΤΡΟΠΟΛΙΤΗΣ)
31) ΣΤΑΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
32) ΤΣΙΜΠΑΝΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
33) ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ
1) ΔΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΔΡΑΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3) ΖΑΜΠΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4) ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΝΣ)
5) ΚΟΥΤΙΑΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6) ΜΠΙΛΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΖΗΣΗ (ΒΟΥΛΗΣ)
7) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8) ΤΣΑΓΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 


Συντάκτης Γιάννης Βαβαλικούδης Μάιος 5, 2019 20:40

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter