Η “Πρώτη Γραμμή” έτοιμη για την κάλπη

Συντάκτης Νewsroom Μάιος 6, 2019 00:40

Η “Πρώτη Γραμμή” έτοιμη για την κάλπη

Σχεδόν 24 ώρες μετά τα εγκαίνια του εκλογικού του κέντρου ο επικεφαλής της παράταξης “Δήμος Ορεστιάδας στην Πρώτη Γραμμή” Βασίλης Μαυρίδης πέρασε την είσοδο του Δικαστικού Μεγάρου Ορεστιάδας προκειμένου να καταθέσει τον συνδυασμό του.

 

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΖΑΚΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΚΑΛΕΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΟΥΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  5. ΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ  του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
  6. ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΟΡΜΑΝΛΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΖΗΣΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ  του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ (ΑΚΗΣ)  του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
  2. ΒΑΡΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΒΑΡΣΑΜΑΚΗ
  3. ΓΑΒΡΙΗΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΓΚΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΖΑΧΑΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ (ΖΗΝΑ) του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΖΕΛΕΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  7. ΖΗΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΟΥΛΑ   του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του   ΚΑΛΟΥΔΗ
  10. ΚΕΣΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΚΙΗΓΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΚΟΝΣΟΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΚΟΥΡΟΥΔΕΡΕΚΗ – ΚΑΣΤΩΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΛΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του   ΜΙΧΑΗΛ
  18. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ( ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
  22. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  23. ΠΕΤΡΕΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  24. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  25. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΤΟΠΟΥΖ ΙΜΠΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΕΡΔΙΝ του ΧΑΜΔΗ
  27. ΤΣΙΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  28. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  30. ΦΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΖΕΡΒΑΣ) του  ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΤΡΙΓΩΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ                        

  1. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  του  ΣΙΔΕΡΗ
  2. ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΑΝΙΗΛ
  4. ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΙΑΦΚΑΛΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΣΙΣΚΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΒΥΣΣΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΒΥΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΑΒΥΛΗΣ

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΣΑΠΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΤΖΕΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΠΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΤΖΙΑΜΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΑΣ  ΒΥΣΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΝΕΑΣ  ΒΥΣΣΗΣ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΥ
  2. ΚΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  του ΖΗΣΗ
  5. ΠΕΝΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  7. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΙΖΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΡΙΖΙΩΝ

  1. ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΙΟΛΕΣ ΒΛΑΔΙΜΟΙΡΟΣ  του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΑΚΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΤΕΡΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΣΤΕΡΝΑΣ

  1. ΑΜΟΥΤΖΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΥΡΜΠΕΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  4. ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΩΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΖΩΝΗΣ

  1. ΚΑΡΑΝΤΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΝΤΙΣΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΤΖΕΓΚΟΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του  ΠΑΣΧΑΛΗ
  4. ΤΖΙΡΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ  του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  2. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  του ΑΓΟΡΑΣΤΗ
  3. ΠΑΛΙΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΙΩΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΦΥΛΑΚΙΟΥ

  1. ΓΚΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΟΓΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΙΝΑΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΤΑΛΙΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΥΡΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΛΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΒΑΛΤΟΥ

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΟΥΡΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΕΝΗ  του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΘΟΥΡΙΟΥ

  1. ΜΠΟΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΟΤΣΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΥΡΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΚΕΝΔΕΡΛΗ ΕΛΕΝΗ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΑΚΙΡΔΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΝΕΟΥ  ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΝΕΟΥ  ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ

  1. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΧΟΝΤΗ
  2. ΖΑΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του   ΠΑΣΧΑΛΗ
  5. ΦΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΦΩΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΜΠΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ

  1. ΒΟΥΛΟΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΕΣΚΙΝΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΑΛΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΡΕΤΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΡΥΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΖΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΑΡΖΟΥ

  1. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  του  ΗΛΙΑ
  2. ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΖΩΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΙΑΚΩΒΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΙΚΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΔΙΚΑΙΩΝ 

  1. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΠΙΤΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  (ΣΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΜΑΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΟΜΑΡΩΝ 

  1. ΑΡΧΟΝΤΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΔΕΛΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΖΑΠΑΡΤΑ ΜΑΡΙΑ  του  ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΛΑΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΛΑΤΗ

  1. ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΚΑΡΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ  του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΤΖΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΤΕΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΤΕΛΕΑΣ

  1. ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΘΕΟΧΑΡΗ
  2. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ  του  ΘΕΟΧΑΡΗ
  3. ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΧΑΛΕΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΣΠΗΛΑΙΟΥ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  3. ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΑΜΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 


Συντάκτης Νewsroom Μάιος 6, 2019 00:40

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter