Οι Α. Μεμετζή και Τ. Σταυρίδης εξηγούν γιατί πρέπει να είναι μαζική η αντίδραση κατά του νέου φορολογικού νομοσχεδίου
Η Άννα Μεμετζή και ο Τόλης Σταυρίδης μάς κατατοπίζουν σχετικά με όσα αφορούν στο νέο φορολογικό νομοσχέδιο και εξηγούν γιατί πρέπει να αντιδράσει μαζικά η κοινωνία, και δη ο Βόρειος Έβρος, ενάντια στην εφαρμογή του.
- Η κ. Μεμετζή είναι Πρόεδρος του Δικηγορικού Συλλόγου Ορεστιάδας και ο κ. Σταυρίδης Πρόεδρος του Συλλόγου Λογιστών Φοροτεχνικών Ελεύθερων Επαγγελματιών Βορείου Έβρου.
Δείτε σχετικά:
“Γεμάτο αστοχίες και αδικίες το νέο φορολογικό νομοσχέδιο” – Κινητοποιήσεις και στην Ορεστιάδα
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2021/07/1625720897-de6c87c5095682e8134fa5d76f09e91b-600x74.jpg)