ΕΠΣ Έβρου: Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε Α΄και Β΄Κατηγορία

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας 6 Σεπτεμβρίου, 2020 22:37

ΕΠΣ Έβρου: Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε Α΄και Β΄Κατηγορία

Διεξήχθη σήμερα η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Έβρου στο αμφιθέατρο του Δήμου Σουφλίου, δείτε όλο το πρόγραμμα της Α’ και της Β΄Κατηγορίας.

Στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας το οποίο και φέτος θα διεξαχθεί σε έναν όμιλο θα συμμετέχουν 13 ομάδες ξεκινάει το πρώτο Σαββατοκύριακο του Οκτωβρίου (σ.σ. 3 – 4/10/2020) και οι ομάδες υποχρεούνται να έχουν στην ενδεκάδα τους τουλάχιστον έναν παίκτη γεννημένο από 1/1/2000.

Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας:

1η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
Α.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
Α.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
3η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
Α.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΡΕΠΟΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
Α.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Α.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΡΕΠΟΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
5η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
Α.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΡΕΠΟΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
6η Αγωνιστική
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
Α.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΕΠΟΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
7η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
8η Αγωνιστική
Α.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
Α.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΡΕΠΟΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
9η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Α.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
10η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΡΕΠΟΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
11η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
Α.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
12η Αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣΑ.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥΑ.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΡΕΠΟΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
13η Αγωνιστική
Α.Ο. ΜΑΪΣΤΡΟΥΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
Α.Ο. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΠΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝΑ.Ο. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΜΓΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΡΕΠΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ

Στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας το οποίο και φέτος θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους θα συμμετέχουν 19 ομάδες ξεκινάει και αυτό το πρώτο Σαββατοκύριακο του Οκτωβρίου (σ.σ. 3 – 4/10/2020) με 10 ομάδες στον Νότιο όμιλο και 9 στον Βόρειο.

Πρόγραμμα Νότιου Ομίλου:

1η Αγωνιστική
Α.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑ.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΑ.Ο. ΜΑΚΡΗΣ 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥΑ.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣ
Α.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣ
2η Αγωνιστική
Α.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΑ.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣΑ.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥ
Α.Ο. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
3η Αγωνιστική
Α.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
Α.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥΑ.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣΑ.Ο. ΜΑΚΡΗΣ 
Α.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣ
4η Αγωνιστική
Α.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΑ.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣΑ.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥΑ.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ο. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣ
5η Αγωνιστική
Α.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑ.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥ
Α.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΑ.Ο. ΜΑΚΡΗΣ 
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
Α.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
6η Αγωνιστική
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΑ.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣΑ.Ο. ΜΑΚΡΗΣ 
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣ
Α.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥΑ.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣΑ.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
7η Αγωνιστική
Α.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
Α.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣΑ.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣ
Α.Ο. ΜΑΚΡΗΣ Α.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥ
8η Αγωνιστική
Α.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
Α.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣΑ.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
Α.Ο. ΜΑΚΡΗΣ Α.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣ
9η Αγωνιστική
Α.Ο ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑ.Ο. ΜΑΚΡΗΣ 
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΑ.Ε.Ν. ΧΙΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΛΥΚΟΦΗΣ
Α.Ο. ΔΟΡΙΣΚΟΥΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣΑ.Ο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ

Πρόγραμμα Βόρειου Ομίλου:

1η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ
ΡΕΠΟΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
2η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ
ΡΕΠΟΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΟΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ
4η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
5η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
ΡΕΠΟΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
6η Αγωνιστική
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
7η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ
ΡΕΠΟΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ
8η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
9η Αγωνιστική
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥ


Αντιστρόφως για τον δεύτερο γύρο.


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας 6 Σεπτεμβρίου, 2020 22:37

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200

Δημοφιλή άρθρα

NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV