ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και διαιτητές του Σαββατοκύριακου για Α΄και Β΄ Κατηγορία

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Νοέμβριος 8, 2019 15:41

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και διαιτητές του Σαββατοκύριακου για Α΄και Β΄ Κατηγορία

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα (έγιναν κάποιες αλλαγές) και τους διαιτητές της Α’ Κατηγορίας “Super Market Άριστα Ναλιτζή” και της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.

Α΄Κατηγορία 5η Αγωνιστική
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Ένωση Οινόης (Β. Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Κώνογλου)
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανέων – Έβρος Σουφλίου (Βασιλόπουλος, Ουζουνίδης, Κυριαζής)
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: Α.Ο. Νεοχωρίου – Θράκη Φερών (Κεφύλης, Παλαιοπάνης, Φιλιππίδης)
Κυριακή 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Ε. Διδυμοτείχου (Σουβαράς, Κώνογλου, Γιαννόπουλος)
Κυριακή 10/11, Ώρα 15:00, Στάδιο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΕΚ Έβρου (Σιμίδης, Γεωργακούδης, Καλαϊτζίδης)
Δευτέρα 11/11, Ώρα 15:00, Στάδιο Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ιπποκράτης  (Παπάς, Κωνσταντάκης, Κονταράς)

Β΄Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 7η Αγωνιστική
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Δόξας (Δαλής, Σκίνδρης, Δαλαμπούρας)
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου (Καλαϊτζίδης, Χατζόπουλος, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 10/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου – ΠΑΕ Ριζίων (Φιλιππίδης, Χριστίδου, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 10/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Τσομπανίδης)
Κυριακή 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Δαλής, Χριστίδου, Ντουρντούρας)
Κυριακή 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Ορεστιάδας (Δήμος, Κολιπέτρος, Γεροκώστας)

Β΄Κατηγορία Νότιος Όμιλος 7η Αγωνιστική
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Παλαγίας: Α.Ο.Ποντιακός  – Α.Σ. Πέπλου (Κορνισώρλης, Κωστόπουλος, Κύδρος)
Σάββατο 9/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: Α.Ο. Δορίσκου – Α.Ο. Μοναστηρακίου (Τερζόπουλος, Κονταράς, Τρύπης)
Κυριακή 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μ. Αετών: Α.Ο. Μάκρης – Ακρίτας Δαδιάς (Παπάς, Κωστακιώτης, Καλογεράκης)
Κυριακή 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – Α.Ο. Καππαδοκών (Σιβούδης, Σουμιλένκο, Σουλιώτης)
Δευτέρα 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: Α.Ο. Αρίστεινου – Νίκη Απαλού (Βασιλόπουλος, Κεραμάς, Σπανδωνίδης)
Δευτέρα 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νέας Χηλής: Α.Ε. Νέας Χηλής – Ατρόμητος Άβαντα (Ουζουνίδης, Κωστακιώτης, Κολοσιώνης)
Ρεπό:Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Νοέμβριος 8, 2019 15:41

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV