ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα και Διαιτητές

Συντάκτης Νewsroom Μάρτιος 15, 2019 12:17

ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα και Διαιτητές

Δείτε αναλυτικά ποιοι διαιτητές θα διευθύνουν τα παιχνίδια στο πρωτάθλημα της  Α’ και Β΄Κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου αυτό το Σαββατοκύριακο:

Α’ Κατηγορία 15η Αγωνιστική πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

15η αγωνιστική (16 & 17 Μαρτίου 2019)
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
Α.Ε.Κ.  Έβρου Α.Ε. Διδυμοτείχου
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας ΑΟ Ποντιακός
ΚΕΦΥΛΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
Α.Ο. Νεοχωρίου Άρδας Καστανεών
ΠΑΠΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Φερών
Θράκη Φερών Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Σοφικού
Ορφέας Σοφικού Ιπποκράτης Αλεξ/πολης
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Δεν ορίσθηκε ΠΑΕ Νίψας * Έβρος Σουφλίου
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

Β’ Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 15η Αγωνιστική Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

15η αγωνιστική (Σαββάτο 16 & Κυριακή 17 Μαρτίου 2019)
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Στέρνας
Δόξα Στέρνας Δόξα Δόξας
ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
Θύελλα Κυπρίνου Δόξα Ορεστιάδας
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Βύσσας
Ακρίτας Νέας Βύσσας Δόξα Ελληνοχωρίου
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ, ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΑΣ
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Ορμενίου
Ακρίτας Ορμενίου Ένωση Οινόης
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Σαγήνης
Ηρακλής Σαγήνης Ομόνοια Φυλακίου
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Θουρίου
Ασπίδα Θουρίου Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΕΛΑΣ, ΤΣΙΚΑΣ
Ρεπό:    ΠΑΕ Ριζίων

Β’ Κατηγορία Νότιος Όμιλος 17η Αγωνιστική Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

17η αγωνιστική – Σαββάτο 16 και Κυριακή 17 Μαρτίου 2019
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Αβαντα
Ατρόμητος Άβαντα ΑΟ Αρίστεινου
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Μοναστηρακίου
ΑΟ Μοναστηρακίου ΑΣ Πέπλου
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Σαββάτο
16 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Χιλής
ΑΕΝ Χιλής Πυρσός Σιδηρούς
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ, ΔΗΜΟΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Μ. Αετών
ΑΟ Μάκρης ΑΟ Καππαδοκών
ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Απαλού
Νίκη Απαλού ΑΟ Μαΐστρου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Αγναντιας
Φορτούνα Αλεξ/πολης ΑΟ Αγνάντιας
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Α. Κεραμάρη
ΑΟ Θράκης Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΣ, ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ
Κυριακή
17 Μαρτίου 2019
Ώρα: 16:00
Γήπεδο:
Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς ΑΟ Δορίσκου
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ


Συντάκτης Νewsroom Μάρτιος 15, 2019 12:17

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια
NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter