ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα και Διαιτητές Α’ και Β’ Κατηγορίας

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Οκτώβριος 18, 2019 12:39

ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα και Διαιτητές Α’ και Β’ Κατηγορίας

Δείτε του διαιτητές που όρισε η  Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου να σφυρίξουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της Α’ και Β΄Κατηγορίας:

Α΄ Κατηγορία 3η Αγωνιστική
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Ορέστης Ορεστιάδας (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Φιλιππίδης)
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θράκη Φερών (Σουβάρας, Κωστακιώτης, Γιαννόπουλος)
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Στάδιο Διδυμοτείχου: Α.Ε. Διδυμοτείχου – ΑΕΚ Έβρου (Βασιλόπουλος, Κονταράς, Κορνισώρλης)
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Οινόης: Ενωση Οινόης – Έβρος Σουφλίου (Κεφυλής, Κεσούδης, Κώνογλου)
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο «Χρυσοπηγή Δεβετζή» Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Άρδας Καστανέων (Στρατούδης, Κωστακιώτης, )
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Μαΐστρου: Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Ο. Νεοχωρίου (Παπάς, Γεωργακούδης, Δήμος)

Β΄Κατηγορία 4η Αγωνιστική 
Βόρειος Όμιλος
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου (Δαλής, Καλογεράκης, Γεροκώστας)
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης (Σκίνδρης, Κωστακιώτης, Κεραμάς)
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Δαλής, Δαλαμπούρας, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενιου – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Κεφύλης, Φιλιππίδης, Χριστίδου)
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΕ Ριζίων (Ουζουνίδης, Γεωργακούδης, Παλαιοπάνης)
Δευτέρα 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Δόξας (Κεσούδης, Χατζόπουλος, Ντουρντούρας)

Νότιος Όμιλος
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Παλαγίας: Α.Ο.Ποντιακός  – ΑΕΝέας Χηλής (Σκίνδρης, Τρύπης, Χριστίδου)
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Μαρακανά: Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) – Α.Ο. Καππαδοκών (Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Τερζόπουλος, Κωτσόπουλος, Κύδρος)
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αρίστενου: Α.Ο. Αρίστεινου – Α.Ο. Μάκρης (Παπάς, Τουτζιαράκης, Σουλιώτης)
Δευτέρα 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Πέπλου: Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Άβαντα (Βασιλόπουλος, Κονταράς, Τρύπης)
Δευτέρα 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Πέπλου: Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Μοναστηρακίου (Σιβούδης, Θεοδοσόπουλος, Σουμιλένκο)
Ρεπό: Α.Ο. Δορίσκου


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Οκτώβριος 18, 2019 12:39

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV