Ο Α. Παπανδρούδης επανεκλέχθηκε στο Δ.Σ. του Πανελληνίου Ιατρικού Συλλόγου
Την Κυριακή 18/12/2022, διεξήχθησαν οι εκλογές, για την ανάδειξη νέων οργάνων του Πανελληνίου Ιατρικού Συλλόγου (Π.Ι.Σ.).
Οι εκλογές πραγματοποιήθηκαν με ηλεκτρονική ψηφοφορία, με τη συμμετοχή να αγγίζει το 100 %.
Ο Αντιπρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου Έβρου και Αντιπρόεδρος της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ειδικευμένων Ιατρών (UEMS), Δρ. Ανδρέας Παπανδρούδης, επανεκλέχθηκε στο Διοικητικό Συμβούλιο του Π.Ι.Σ.
“Αποτελεί μία σημαντική επιτυχία, η οποία είναι προς όφελος της προώθησης των υγειονομικών ζητημάτων της ευρύτερης περιοχής μας. Ο Ιατρικός Σύλλογος Έβρου, συγχαίρει τον κ. Ανδρέα Παπανδρούδη για την επανεκλογή του και εύχεται μία καλή και δημιουργική θητεία” αναφέρει η ανακοίνωση του Ιατρικού Συλλόγου Έβρου .
![](https://www.radioevros.gr/wp-content/uploads/2021/07/1625720897-de6c87c5095682e8134fa5d76f09e91b-600x74.jpg)