ΕΠΣ Έβρου : Δείτε τα αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας (17η Αγωνιστική)

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας 19 Μαρτίου, 2017 18:36

ΕΠΣ Έβρου : Δείτε τα αποτελέσματα  Α΄Κατηγορίας (17η Αγωνιστική)

Δείτε τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της Α΄Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου :

Ολοκληρώθηκαν πριν από λίγο τα παιχνίδια της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου χωρίς μεγάλες εκπλήξεις ! Η Α.Ε.Διδυμοτείχου βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο από τον Εθνικό αλλά έκανε την ανατροπή στο δεύτερο με αποτέλεσμα να μείνει στην κορυφή την ώρα που ο Ορέστης κέρδιζε στον Ποντιακό ! Η Θράκη Φερών επιβεβαίωσε την καλή κατάσταση στην οποία βρίσκεται στο δεύτερο μισό του πρωταθλήματος και μοιράστηκε τους βαθμούς της ισοπαλίας με την Ένωση Άνθειας Αρίστεινου σε ένα παιχνίδι χωρίς τέρματα !  Ο Άλεξ πέρασε με το διπλό από το Ασπρονέρι με τα δύο γκολ που σκόραρε στο πρώτο ημίχρονο την ώρα που Ιπποκράτης και Άρδας έμεναν στο μηδέν ! Ενώ τέλος ο Έβρος Σουφλίου πήρε την νίκη στην Βύσσα με το φτωχό 0-1 (όλο το ρεπορτάζ από το παιχνίδι στην Βύσσα σε λίγο).

Α.Ο.Ποντιακός-Ορέστης Ορεστιάδας 1-2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Α.Ε.Διδυμοτείχου 1-2
Θράκη Φερών-Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου 0-0
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Α.Ο.Αλεξανδρούπολης 0-2
Ακρίτας Νέας Βύσσας-Έβρος Σουφλίου 0-1
Ιπποκράτης-Άρδας Καστανεών 0-0