ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε όλες τις διοργανώσεις

Συντάκτης Νewsroom Μάιος 17, 2019 11:23

ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε όλες τις διοργανώσεις

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές όλων των διοργανώσεων της ΕΠΣ Έβρου για το Σαββατοκύριακο:

Α’ Κατηγορία 22η Αγωνιστική
Κυριακή 17:00
Α.Ο.Νεοχωρίου – A.O.Ποντιακός Αλεξανδρούπολης (Σιδηρόπουλος, Διαμάντης, Βασιλόπουλος)
Κυριακή 18:00
Άρδας Καστανεών – Α.Ε.Διδυμοτείχου (Κεφίλης, Τσίκας, Ουζουνίδης)
Ορφέας Σοφικού – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου (Σουβαράς, Τρύπης, Χριστίδου)
ΑΕΚ Έβρου – Θράκη Φερών (Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Γεωργακούδης)
Κυριακή 18:30
Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου (Παπάς, Τερζόπουλος, Καλαϊτζίδης)
Ρεπό: Ιπποκράτης

Β’ Κατηγορία Νότιος Όμιλος 27η Αγωνιστική
Σάββατο 16:30
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Α.Ο.Αρίστεινου (Δαλης, Φιλιππίδης, Μ. Σκίνδρη)
Σάββατο 18:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Ατρόμητος Άβαντα (Σιμίδης, Κίτσος, Σουλιώτης)
Σάββατο 18:00
Α.Ε.Ν. Χιλής – Α.Ο.Μάκρης (Σαμουρκασίδης, Παλαιοπάνης, Κολίπετρος)
Α.Ο.Καππαδοκών – Α.Ο.Δορίσκου (Κονταράς, Κορνισωρλης, Σουμιλένκο)
Α.Ο.Μοναστηρακίου – Α.Ο.Μαΐστρου (Σταφύλας, Βακαλίδης, Καλογεράκης)
Κυριακή  11:00
Α.Σ.Πέπλου – Νίκη Απαλού (Σιβούδης, Κυριαζής, Βοσνάκος)
Κυριακή 18:00
Φουρτούνα – Α.Ο.Θράκης/Άλεξ (Κώνογλου, Κωστακιώτης, Στρατούδης)
Πυρσός Σιδηρούς – Ακρίτας Δαδιάς 0-3 α.α.

Κ12

Το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής υποδομών Κ-12 που θα πραγματοποιηθεί στο Διδυμότειχο το Σαββάτο 25 Μαΐου 2019 με τους πρώτους δέκα αγώνες σε 2 γύρους.

 

Ημέρα Πρώτη:Διδυμότειχο Σαββάτο 25 Μαΐου 2019Ώρα έναρξης 10:30
γύρος 1ος από 2
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Καππαδόκες (Κ-12) Οινόη (Κ-12)
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Ορέστης (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12)  
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Ισαάκιο (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12)
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Σαγήνη (Κ-12) Απαλός (Κ-12)
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Εθνικός (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12)
Ρεπό: Διδυμότειχο (Κ-12)

 

Ημέρα Πρώτη:Διδυμότειχο Σαββάτο 25 Μαΐου 2019Ώρα έναρξης 10:30
γύρος 2ος από 2
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Διδυμότειχο (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12)
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Οινόη (Κ-12) Ορέστης (Κ-12)  
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Μαΐστρος (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12)
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Ποντιακός (Κ-12) Εθνικός (Κ-12)
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα:
Ιπποκράτης (Κ-12) Απαλός (Κ-12)
Ρεπό: Ισαάκιο (Κ-12)


Συντάκτης Νewsroom Μάιος 17, 2019 11:23

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter