ΕΠΣ Έβρου 13η αγωνιστική Α κατηγορία Βόρειος Όμιλός: Αγωνιστική vs Kαιρικά Φαινόμενα σημιώσατε 2!

Συντάκτης Νewsroom 26 Ιανουαρίου, 2014 18:11

ΕΠΣ Έβρου 13η αγωνιστική  Α κατηγορία Βόρειος Όμιλός: Αγωνιστική vs Kαιρικά Φαινόμενα σημιώσατε 2!

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής για τον  Βορείο Έβρο ήταν γεμάτο αλλά λόγω των ισχυρών καιρικών φαινομένων που υφίσταται η περιοχή μας από το πρωί ελάχιστα από αυτά κατάφεραν να εξελιχθούν.Μόλις ένα παιχνίδι ολοκληρώθηκε σε αυτό την νίκη πήρε η Νέα Βύσσα επί της Α.Ε.Καρωτής με σκορ 1-0. Ενώ στο Νεοχώρι η ομώνυμη ομάδα υποδέχτηκε την Ένωση Κυανής-Ασβεστάδων αλλά παρότι το παιχνίδι ξεκίνησε κανονικά ο  διαιτητής του αγώνα Τονίδης στο ημίχρονο αναγκάστηκε να το διακόψει με το αποτέλεσματα να είναι ισοπαλο  1-1.

Ακρίτας Νέας Βύσσας- Α.Ε. Καρωτής 1-0
Π.Α.Ε.Ριζίων– Θύελλα Σιτοχωρίου  Αναβολή λόγω καιρικών συνθηκών
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Άρδας Καστανεών  Αναβολή λόγω πένθους
Μ.Γ.Σ.Ορέστης- Α.Ε.Διδυμοτείχου Αναβολή λόγω καιρικών συνθηκών
Α.Ο ΝεοχωρίουΑ.Ε. Κυανής-Ασβεστάδων 1-1 (αποτέλεσμα ημιχρόνου όπου και διεκόπη η αναμέτρηση λόγω καιρικών συνθηκών)

Ρεπορτάζ :Δημήτρης Μηλίκας