Α.Ο Νεοχωρίου-Α.Ε. Κυανής-Ασβεστάδων 1-1 (αποτέλεσμα ημιχρόνου όπου και διεκόπη η αναμέτρηση λόγω καιρικών συνθηκών)

Συντάκτης Νewsroom 26 Ιανουαρίου, 2014 19:23

Ένα ημίχρονο πρόλαβε να παιχτεί στο παιχνίδι ανάμεσα στον Α.Ο.Νεοχωρίου και την Α.Ε. Κυανής-Ασβεστάδων πριν ο διαιτητής του αγώνα Τονίδης το διακόψει λόγω κάκιστων καιρικών συνθηκών που έκαναν ακατάλληλο το γήπεδο.Παρόλα αυτά οι   δύο ομάδες κατάφεραν να σκοράρουν από ένα τέρμα στα σαράντα πέντε αυτά λεπτά .

ΓΚΟΛ!!! 0-1 Ωραίος συνδυασμός έξω από την περιοχή του Νεοχωρίου από την Ένωση  Κυανής-Ασβεστάδων ο Γκροζούδης βγάζει την σέντρα και ο Κελεσίδης από το ύψος της περιοχής με ωραίο δύσκολο πλασέ ανοίγει το σκορ.

14΄ΓΚΟΛ!!! 1-1 Λάθος του τερματοφύλακα της Ένωσης  Κυανής-Ασβεστάδων εκμεταλέυεται ο Κατίρης και με πλασέ που πρώτα βρίσκει στο δεξί κάθετο δοκάρι φέρνει το ματς στα ίσια!

Ρεπορτάζ:Δημήτρης Μηλίκας