Το ψηφοδέλτιο της παράταξης “Δυναμικα Μπροστά”

Συντάκτης Νewsroom Μάιος 5, 2019 15:25

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης “Δυναμικα Μπροστά”

Κατατέθηκε το μεσημέρι στο πρωτοδικείο Ορεστιάδας το ψηφοδέλτιο της παράταξης του Παναγιώτη Σιανκούρη “Δυναμικά Μπροστά”

Σε σχετική δήλωση που έκανε ο κ. Σιανκούρης αναφέρει:

Σήμερα Κυριακή 5 Μαΐου 2019 καταθέσαμε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού Δήμος Ορεστιάδας – Δυναμικά Μπροστά για τον Δήμο Ορεστιάδας, στο Πρωτοδικείο Ορεστιάδας.
Από σήμερα Θα καταβάλλουμε όλοι μαζί μια τεράστια προσπάθεια για να δημιουργήσουμε ένα Δήμο ΠΡΟΤΥΠΟ, ΕΝΑ ΔΗΜΟ ελκυστικό για τους δημότες και για τους επισκέπτες του.
Όλοι μαζί θα αλλάξουμε σελίδα στον Δήμο μας. Γιατί τον αγαπάμε τον όμορφο Τόπο μας και αξίζει πολλά περισσότερα.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους υποψήφιους Δημοτικούς συμβούλους που συστρατεύτηκαν σε αυτόν τον τίμιο αγώνα μας. Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω και όσους δεν κατάφεραν να ενσωματωθούν στο ψηφοδέλτιο μα ς για δικούς τους προσωπικούς λόγους, γνωρίζοντας όμως, πως στηρίζουν την προσπάθειά μας.

Το ψηφοδέλτιο που κατέθεσε στο πρωτοδικείο η παράταξη Δυναμικά Μπροστά:

Σιανκούρης Παναγιώτης του Γεωργίου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Βύσσας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

Ασμανίδης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
Ασμανίδου Μαρία του Ευαγγέλου
Γκογκίδης Κωνσταντίνος του Πέτρου
Καζάκης Στέργιος του Νικολάου
Κιοτσίκης Αντώνιος του Κωνσταντίνου
Μεντογιάννη Μαρία (Μάνια) του Αδαμαντίου
Μπουρμά Κυριακή του Χρήστου
Σαραντίδης Ανδρέας του Ιωάννη
Τσιούνης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 Εκλογική Περιφέρεια Κυπρίνου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

Ρυζιώτης Κωνσταντίνος του Αγγελή
Σαράντης Πέτρος του Στεφάνου

Εκλογική Περιφέρεια Ορεστιάδας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

Αμαξόπουλος Αλέξανδρος του Σωτηρίου
Γκιζάνης Βασίλειος του Δημητρίου
Δραχτίδης Παντελεήμων του Δημητρίου
Δρυμάκη Ευαγγελία του Ανδρέα
Θωμαΐδου Άννα του Γεωργίου
Καδοπούλου Μαρίνα του Αναστασίου
Καρράς Ιωάννης του Γεωργίου
Κατήρης  (Μπλακ)  Κωνσταντίνος του Χρήστου
Καϋμακάμης Αθανάσιος του Δημητρίου
Κελεσίδου Διαμαντούλα του Δημητρίου
Κωνσταντινίδου Τριάδα του Κωνσταντίνου
Μπαξεβανίδης Παναγιώτης του Ιωάννη
Νάνου Αικατερίνη του Βασιλείου
Πεχλιβανίδης  (Πεχλές)  Δημήτρης του Στέργιου
Πολυμένος Στέφανος του Δημητρίου
Πολυσίου Αθανάσιος του Βασίλειου
Σαπαρίδου Χρυσούλα του Δημητρίου
Στεφανόπουλος Πασχάλης του Ιωάννη
Στυφούδη Βασιλική του Ηλία
Τσονίδης Χρήστος (Τάκης) του Γεωργίου
Χαρίτου Μαριάνθη του Βασιλείου
Χατζησιμωνιάν Μαρίνα του Σερκίζ
Χατζής Ιωάννης του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Τριγώνου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

Γεωργακίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Κωστίδου Σταμούλα (Σταματία) του Στρατή
Παλιακούδη (Δημάκη) Σταμούλα του Ηλία
Πετράς Κυριάκος του Κωνσταντίνου
Σίσκογλου Χαρίκλεια του Ιωάννη


Συντάκτης Νewsroom Μάιος 5, 2019 15:25

Συνεντεύξεις

Promachos-TaeKwonDo
Μουρμούρια
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter