Το ψηφοδέλτιο της “Δημοτικής Επαναφοράς”

Συντάκτης Νewsroom 10 Σεπτεμβρίου, 2023 17:28

Το ψηφοδέλτιο της “Δημοτικής Επαναφοράς”

Η «Δημοτική Επαναφορά», μετά και από την ανακήρυξη των συνδυασμών από το Πρωτοδικείο Ορεστιάδας, δημοσιοποιεί τα ονόματα που συγκροτούν το ψηφοδέλτιό της:

Στη «Δημοτική Επαναφορά», είμαστε βέβαιοι ότι θα το αγκαλιάσετε, γιατί αντιλαμβάνεστε ποιοι έχουν πρόγραμμα, ποιοι αντιγράφουν και ποιοι μιμούνται.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Καζαλτζής Χρήστος του Πέτρου

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΥΣΣΑΣ

  1. Γεωργοπούλου Ευαγγελία του Δημητρίου
  2. Παπαγεωργιάδης Γεώργιος του Πασχάλη
  3. Παπαδόπουλος Δημήτριος του Απόστολου
  4. Πατσιναρίδης Γεώργιος του Σπύρου
  5. Τσάμογλου Δημήτριος του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ

  1. Γογότσης Γεώργιος του Νικολάου
  2. Κιουτσίνης Βασίλειος του Ιορδάνη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ

  1. Αργυριάδου Χρυσούλα του Αγοράστη
  2. Γεωργουσίδης Χρήστος του Σπυρίδωνα
  3. Γουδετσίδης Πασχάλης του Στέφανου
  4. Δουκέλλη Μαρία του Παναγιώτη
  5. Ζαμπουνίδης Ιωάννης του Δημήτριου
  6. Ζεμπέκη Φωτεινή του Γεωργίου
  7. Καδοπούλου Αικατερίνη του Βασίλειου
  8. Κατήρης Ιωάννης του Δημητρίου
  9. Κυρμάνη Τριάδα του Ευστράτιου
  10. Λεμονάκη Σαράντω (Σαραντούλα) του Γεωργίου
  11. Μαρολίδου Χρυσή του Χρήστου
  12. Μαυρίδης Αθανάσιος (Άτας) του Βασιλείου
  13. Μπορίδου Ειρήνη του Κωνσταντίνου
  14. Μπράτσας Νικόλαος του Χρήστου
  15. Ναζίρης Γεώργιος του Δημήτριου
  16. Νικολούδη Χρυσή του Βασιλείου
  17. Ντεφούδη Μάρθα του Αθανασίου
  1. Ξανθόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
  2. Παλιουργιώτης Ραφαήλ Κυριάκος (Ραφ) του Δημητρίου
  3. Παπαδόπουλος Σκαρλάτος του Γεώργιου
  4. Παρσάλοβα Δέσποινα του Γεώργιου
  5. Πετρέση Αναστασία (Νατάσα) του Χρήστου
  6. Πέτρογλου Κωνσταντίνος του Αθανάσιου
  7. Πιτσιλίδης Ιωάννης του Αθανασίου
  8. Ποτσολίδου Ζουμπουλιά του Ιωακείμ
  9. Ροδινός Αναστάσιος του Αθανάσιου
  10. Σιάνογλου Βασιλική του Ιωσήφ
  11. Σκερλετίδης Αθανάσιος (Σάκης) του Νικόλαου
  12. Σκερλετίδης Ιωάννης του Χρήστου
  13. Τριανταφυλλάκης Γεώργιος του Στέργιου
  14. Τριανταφυλλίδης Γεώργιος του Χρήστου
  15. Τσιφτσής Δημήτριος του Χρήστου
  16. Τσολακίδης Άγγελος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ

  1. Καδόγλου Δήμητρα του Γεώργιου
  2. Μπεζιργιαννίδης Αργύριος του Απόστολου
  3. Σερλέτης Παναγιώτης του Δημήτριου
  4. Σουκουλδάνος (Σουκου) Γεώργιος του Ελευθέριου
  5. Ψειράκης Θεμιστοκλής του Ηλία

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ

  1. Βλασακίδης Αθανάσιος του Ευστρατίου
  2. Καλπακίδης Εμμανουήλ του Παναγιώτη
  3. Σκερλέτης Σωτήριος του Γεωργίου
  4. Τετίκης Γεώργιος του Ευαγγέλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ 

  1. Αποστολίδου Μαρία του Νικόλαου
  2. Μίχου Σοφία του Νικόλαου 
  3. Τζιορίδης Δημήτριος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ

  1. Γιαλαμάς Γεώργιος του Χρήστου
  2. Καραμπούζης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  3. Στάικογλου Βασίλειος του Χρήστου

        ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ

  1. Μποζίδη Ζωή του Δημήτριου
  2. Πετρούσης Απόστολος του Θεοδώρου
  3. Τζιρούδης Στυλιανός του Αθανασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΥΛΗΣ

  1. Ιλτσίδου Ελένη του Αθανασίου
  2. Μητσολίδης Χρυσόστομος του Βασιλείου
  3. Μπακάλκωστη Αναστασία του Ευάγγελου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ

  1. Γκόγκουα Εγκνάτε (Σταύρος) του Βάζα
  2. Μηνά Φανή του Χρήστου
  3. Μουρλίδου Βασιλική του Χρήστου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ

  1. Ισμαήλογλου Σινάν του Ζεκιμιρέν
  2. Κόνσουλας Αθανάσιος του Δημητρίου
  3. Σερλέτη Αντωνία του Παναγιώτη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ

  1. Αγγελούδη Ειρήνη του Τριαντάφυλλου
  2. Αγούδη Ζωή του Γεωργίου
  3. Καλαιτζής Ιωάννης (Πάγκαλος) του Αγγελή
  4. Σίσκος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΣΙΩΝ

  1. Ζηλίδης Στέφανος του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΟΞΙΠΑΡΑΣ

  1. Αραμπατζίδης Θεόδωρος   του Ζήση
  2. Γκουντουσούδης Γεώργιος του Δημητρίου
  3. Κανακούδης Χρήστος του Γεωργίου
  4. Καραθανάση Βεργενία του Κωνσταντίνου
  5. Καϋμακάμης Λάμπρος του Χριστόδουλου
  6. Πάλλας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ

  1. Ψειράκης Ηλίας του Θεμιστοκλή

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ

  1. Αλή Ογλού Χαϊριε του Σελήμ
  2. Μαρουλίδης Ανδρέας του Νικολάου
  3. Μποιδανίδου Μαρία του Θεοδοσίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

  1. Καζάκου Παναγιώτα (Γιώτα) του Χρήστου
  2. Μποϊδανίδου Νεραντζιά του Πασχάλη
  3. Παπαγεωργιάδης Πασχάλης του Βασιλείου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ

  1. Αντωνιάδου Δήμητρα του Δημήτριου
  2. Αποστολτζίκης Πέτρος του Δημητρίου
  3. Ιμπραχήμ Τζενγής του Μεμέτ
  4. Καβουρίδης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
  5. Καζαλτζή  Αναστασία του Χρήστου
  6. Καζαλτζής Κυριάκος του Αθανάσιου
  7. Νάνου Μαρία του Θωμά
  8. Παμπουρτζής Νεκτάριος του Χαραλάμπου
  9. Πασχαλίδης Αδαμάντιος του Βασιλείου
  10. Πετρόπουλος Ιωάννης του Πέτρου
  11. Σαργκσιάν Τζιουνίκ του Σαμβελ
  12. Σκερλετίδης Αθανάσιος του Ιωάννη
  13. Στάικογλου Αναστάσιος (Στάικος) του Βασιλείου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. Ζησούδη Θεοδώρα του Πασχάλη
  2. Πεχλιβανίδου Κατερίνα – Γκλόρια του Ζήση
  3. Πεχλιβανίδου Χρυσούλα   του Αποστόλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΩΝ

  1. Στάικογλου Βασίλειος του Χρήστου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΗΣ

  1. Κανταρίδου Αθηνά του Άγγελου
  2. Τριανταφύλλου Αναστασία του Παναγιώτη
  3. Τσομπανίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  4. Φραγγούδης Απόστολος του Δημήτριου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ

  1. Καμπαταής Κομνηνός του Χρυσοστόμου
  2. Ταγκούδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
  3. Τριανταφύλλου Φωτεινή του Αντωνίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ

  1. Μπεζιργιαννίδου Ευαγγελία του Αργύριου
  2. Πετρά Ιωάννα του Θεοχάρη
  3. Ψειράκη Χρυσούλα του Ηλία

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ

  1. Γεωργίσης Πέτρος του Σωτηρίου
  2. Ζησίδου Τασούλα του Χρήστου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ

  1. Κιουτσιούκης Πέτρος του Ευάγγελου
  2. Κουρτίδης Χρήστος του Ευστράτιου
  3. Κυριζάκης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ

  1. Ματζιούρη Μάρθα του Δημητρίου

Συντάκτης Νewsroom 10 Σεπτεμβρίου, 2023 17:28
Swiss Approval

Δημοφιλή άρθρα

Ράδιο Έβρος TV