Όλο το πρόγραμμα της Β Κατηγορίας Α Όμιλος της ΕΠΣ Έβρου 2016-2017
Δείτε το πλήρες πρόγραμμα του Α΄Ομίλου της Β΄Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου
1η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Μάκρης
ΑΟ Αρίστεινου − Π.Α.Ε Νιψας
Α.Ο.Καππαδοκών − Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο.Αγνάντια − ΑΟ Δορίσκου
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Μοναστηρακίου
Α.Ο. Μαΐστρου Νίκη Απαλού
ΑΕΚ Έβρου − ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Αρίστεινου
Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕΚ Έβρου
Α.Ο.Αγνάντια − ΑΟ Μάκρης
Α.Ο. Μαΐστρου − Π.Α.Ε Νιψας
Νίκη Απαλού Ατρόμητος Άβαντα
ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΟ Δορίσκου
Ασπίδα Βρυσούλας − ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο.Αγνάντια
Ασπίδα Βρυσούλας − Α.Ο.Καππαδοκών
Α.Ο. Μαΐστρου − ΑΟ Αρίστεινου
Νίκη Απαλού − ΑΕΚ Έβρου
ΑΟ Μοναστηρακίου ΑΟ Μάκρης
Ατρόμητος Άβαντα − Π.Α.Ε Νιψας
ΑΕ Ν. Χιλής − ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο. Μαΐστρου
Νίκη Απαλού − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Μοναστηρακίου − Α.Ο.Αγνάντια
ΑΟ Δορίσκου Α.Ο.Καππαδοκών
Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Αρίστεινου
Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕΚ Έβρου
ΑΟ Μάκρης − ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Μοναστηρακίου
ΑΟ Δορίσκου − Νίκη Απαλού
Ατρόμητος Άβαντα − Α.Ο. Μαΐστρου
Π.Α.Ε Νιψας − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Μάκρης Α.Ο.Καππαδοκών
ΑΟ Αρίστεινου − ΑΕΚ Έβρου
Α.Ο.Αγνάντια − ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − Ατρόμητος Άβαντα
Π.Α.Ε Νιψας − ΑΟ Δορίσκου
ΑΟ Μάκρης − Νίκη Απαλού
ΑΕΚ Έβρου − Α.Ο. Μαΐστρου
ΑΟ Αρίστεινου − Ασπίδα Βρυσούλας
Α.Ο.Αγνάντια Α.Ο.Καππαδοκών
ΑΟ Μοναστηρακίου − ΡΕΠΟ
ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Μάκρης
ΑΟ Αρίστεινου − Π.Α.Ε Νιψας
Α.Ο.Καππαδοκών − Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο.Αγνάντια − ΑΟ Δορίσκου
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Μοναστηρακίου
Α.Ο. Μαΐστρου Νίκη Απαλού
ΑΕΚ Έβρου − ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Αρίστεινου
Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕΚ Έβρου
Α.Ο.Αγνάντια − ΑΟ Μάκρης
Α.Ο. Μαΐστρου − Π.Α.Ε Νιψας
Νίκη Απαλού Ατρόμητος Άβαντα
ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΟ Δορίσκου
Ασπίδα Βρυσούλας − ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο.Αγνάντια
Ασπίδα Βρυσούλας − Α.Ο.Καππαδοκών
Α.Ο. Μαΐστρου − ΑΟ Αρίστεινου
Νίκη Απαλού − ΑΕΚ Έβρου
ΑΟ Μοναστηρακίου ΑΟ Μάκρης
Ατρόμητος Άβαντα − Π.Α.Ε Νιψας
ΑΕ Ν. Χιλής − ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο. Μαΐστρου
Νίκη Απαλού − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Μοναστηρακίου − Α.Ο.Αγνάντια
ΑΟ Δορίσκου Α.Ο.Καππαδοκών
Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Αρίστεινου
Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕΚ Έβρου
ΑΟ Μάκρης − ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Μοναστηρακίου
ΑΟ Δορίσκου − Νίκη Απαλού
Ατρόμητος Άβαντα − Α.Ο. Μαΐστρου
Π.Α.Ε Νιψας − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Μάκρης Α.Ο.Καππαδοκών
ΑΟ Αρίστεινου − ΑΕΚ Έβρου
Α.Ο.Αγνάντια − ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. Χιλής − Ατρόμητος Άβαντα
Π.Α.Ε Νιψας − ΑΟ Δορίσκου
ΑΟ Μάκρης − Νίκη Απαλού
ΑΕΚ Έβρου − Α.Ο. Μαΐστρου
ΑΟ Αρίστεινου − Ασπίδα Βρυσούλας
Α.Ο.Αγνάντια Α.Ο.Καππαδοκών
ΑΟ Μοναστηρακίου − ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική
ΑΕΚ Έβρου − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Μάκρης − ΑΟ Αρίστεινου
Π.Α.Ε Νιψας − Α.Ο.Αγνάντια
Ατρόμητος Άβαντα − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Δορίσκου − Α.Ο. Μαΐστρου
ΑΟ Μοναστηρακίου Νίκη Απαλού
Α.Ο.Καππαδοκών − ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Αρίστεινου − Α.Ο.Αγνάντια
ΑΕΚ Έβρου − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Μάκρης − Α.Ο. Μαΐστρου
Π.Α.Ε Νιψας ΑΟ Μοναστηρακίου
Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Δορίσκου
Νίκη Απαλού − ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΕ Ν. Χιλής
Α.Ο.Αγνάντια − Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο.Καππαδοκών − Νίκη Απαλού
ΑΟ Αρίστεινου − ΑΟ Μοναστηρακίου
ΑΕΚ Έβρου ΑΟ Δορίσκου
ΑΟ Μάκρης − Ατρόμητος Άβαντα
Π.Α.Ε ΝΙΨΑΣ − ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική
Νίκη Απαλού − ΑΕ Ν. Χιλής
Α.Ο. Μαΐστρου − ΑΟ Μοναστηρακίου
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Δορίσκου
Α.Ο.Αγνάντια Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο.Καππαδοκών − Π.Α.Ε Νιψας
ΑΕΚ Έβρου − ΑΟ Μάκρης
ΑΟ Αρίστεινου − ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική
ΑΟ Δορίσκου − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Μοναστηρακίου − Ατρόμητος Άβαντα
Νίκη Απαλού − Π.Α.Ε Νιψας
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Μάκρης
Α.Ο.Αγνάντια ΑΕΚ Έβρου
Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΟ Αρίστεινου
Α.Ο. Μαΐστρου − ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική
Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Δορίσκου − ΑΟ Μάκρης
ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΕΚ Έβρου
Νίκη Απαλού − ΑΟ Αρίστεινου
Α.Ο. Μαΐστρου − Α.Ο.Καππαδοκών
Ασπίδα Βρυσούλας Α.Ο.Αγνάντια
Ατρόμητος Άβαντα − ΡΕΠΟ
ΑΕΚ Έβρου − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Μάκρης − ΑΟ Αρίστεινου
Π.Α.Ε Νιψας − Α.Ο.Αγνάντια
Ατρόμητος Άβαντα − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Δορίσκου − Α.Ο. Μαΐστρου
ΑΟ Μοναστηρακίου Νίκη Απαλού
Α.Ο.Καππαδοκών − ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Αρίστεινου − Α.Ο.Αγνάντια
ΑΕΚ Έβρου − Ασπίδα Βρυσούλας
ΑΟ Μάκρης − Α.Ο. Μαΐστρου
Π.Α.Ε Νιψας ΑΟ Μοναστηρακίου
Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Δορίσκου
Νίκη Απαλού − ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΕ Ν. Χιλής
Α.Ο.Αγνάντια − Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο.Καππαδοκών − Νίκη Απαλού
ΑΟ Αρίστεινου − ΑΟ Μοναστηρακίου
ΑΕΚ Έβρου ΑΟ Δορίσκου
ΑΟ Μάκρης − Ατρόμητος Άβαντα
Π.Α.Ε ΝΙΨΑΣ − ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική
Νίκη Απαλού − ΑΕ Ν. Χιλής
Α.Ο. Μαΐστρου − ΑΟ Μοναστηρακίου
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Δορίσκου
Α.Ο.Αγνάντια Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο.Καππαδοκών − Π.Α.Ε Νιψας
ΑΕΚ Έβρου − ΑΟ Μάκρης
ΑΟ Αρίστεινου − ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική
ΑΟ Δορίσκου − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Μοναστηρακίου − Ατρόμητος Άβαντα
Νίκη Απαλού − Π.Α.Ε Νιψας
Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Μάκρης
Α.Ο.Αγνάντια ΑΕΚ Έβρου
Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΟ Αρίστεινου
Α.Ο. Μαΐστρου − ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική
Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕ Ν. Χιλής
ΑΟ Δορίσκου − ΑΟ Μάκρης
ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΕΚ Έβρου
Νίκη Απαλού − ΑΟ Αρίστεινου
Α.Ο. Μαΐστρου − Α.Ο.Καππαδοκών
Ασπίδα Βρυσούλας Α.Ο.Αγνάντια
Ατρόμητος Άβαντα − ΡΕΠΟ