Με τον καλύτερο τρόπο κλείνουν τις υποχρεώσεις τους για φέτος οι ακαδημίες του Α.Ο. Ορεστιάδας

Συντάκτης Νewsroom 23 Δεκεμβρίου, 2014 10:51

Ακάθεκτες συνεχίζουν την πορεία τους οι παγκορασίδες του Αθλητικού Ομίλου Ορεστιάδας, καθώς την Κυριακή 21/12 επιβλήθηκαν επί του Σπάρτακου στο Διδυμότειχο με 3-0 σετ. Με συνοπτικές διαδικασίες και σε ένα ματς που κράτησε μόλις 45 λεπτά ο Α.Ο.Ο. πήρε τη νίκη επικρατώντας με 25-14, 25-06 και 25-07 στα τρία σετ. Οι κορασίδες δεν είχαν αγωνιστικές υποχρεώσεις αυτή την εβδομάδα ενώ τα πρωταθλήματα ξεκινούν ξανά στις 11 Ιανουαρίου.

Για τον Α.Ο.Ο. στον αγώνα των παγκορασίδων αγωνίστηκαν οι: Δεβετζή Ξ. (α), Μπουντακίδου Φ., Μούσμουλα Ζ., Δουλγερίδου Μ., Χρηστίδου Σ., Σταφυλλαράκη Α., Τονίδου Ε., Μπαμπαναράκη Ι., Κεμανετζή Α., Φράγκου Χ., Αθανάσογλου Α.

Προπονητές τμημάτων Α.Ο.Ο.: Κεμανετζής Στέλιος, Κιουτσούκης Ανδρέας.