Γ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος για τον 1ο όμιλο.

Συντάκτης Νewsroom Σεπτέμβριος 13, 2018 13:55

Γ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος για τον  1ο όμιλο.

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα του 1ου ομίλου του πρωταθλήματος στη Γ’ Εθνική.

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδί η κλήρωση του πρωταθλήματος για τη  Γ’ Εθνική κατηγορία. Το πρωτάθλημα ξεκινά την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 14 Απριλίου. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (Κυριακή 30/9) – 14η αγωνιστική(Κυριακή 13/1/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

2η αγωνιστική(Κυριακή 7/10) – 15η αγωνιστική(Κυριακή 20/1/19)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η αγωνιστική(Κυριακή 14/10) – 16η αγωνιστική(Κυριακή 27/1/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου – Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική(Κυριακή 21/10) – 17η αγωνιστική(Κυριακή 3/2/19)
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική(Σάββατο 27/10)  – 18η αγωνιστική(Κυριακή 10/2/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική(Κυριακή 4/11) – 19η αγωνιστική(Κυριακή 17/2/19)
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική(Κυριακή 11/11) – 20η αγωνιστική(Κυριακή 24/2/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η αγωνιστική(Κυριακή 18/11) – 21η αγωνιστική(Κυριακή 3/3/19)
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η αγωνιστική(Κυριακή 25/11) – 22η αγωνιστική(Κυριακή 17/3/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Καβάλα – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική(Κυριακή 2/12) – 23η αγωνιστική(Κυριακή 24/3/19)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική(Κυριακή 9/12) – 24η αγωνιστική(Κυριακή 31/3/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική(Κυριακή 16/12) – 25η αγωνιστική(Κυριακή 7/4/19)
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική(Κυριακή 6/1/19) – 26η αγωνιστική(Κυριακή 14/4/19)
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

Δείτε με ενα κλικ  εδώ την προκήρυξη του πρωταθλήματος.


Συντάκτης Νewsroom Σεπτέμβριος 13, 2018 13:55

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

upart300

Πρωτοσέλιδα

Εγγραφείτε στο Newsletter