ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα της Α΄Φάσης του Κυπέλλου

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Αύγουστος 28, 2019 21:35

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα της Α΄Φάσης του Κυπέλλου

Διεξήχθησαν σήμερα στο Ξενοδοχείο Κουκούλι στο Σουφλί οι κληρώσεις των διοργανώσεων της ΕΠΣ Έβρου, στο Κύπελλο και την Α΄Φάση του που θα κάνει πρεμιέρα  στις 7/9 και θα ολοκληρωθεί στις 22/9  θα συμμετέχουν 38 ομάδες χωρισμένες σε 13 ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια.

Ομάδες από την Α΄Κατηγορία & Γ’ Εθνική: Ένωση Αλεξανδρούπολης, Ορέστης Ορεστιάδας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ιπποκράτης,Έβρος Σουφλίου, Α.Ε.Διδυμοτείχου, Θράκη Φερών, Άρδας Καστανεών, ΑΕΚ Έβρου, Ορφέας Σοφικού, Α.Ο.Νεοχωρίου, Α.Ο.Μαΐστρου, Ένωση Οινόης.

Ομάδες από την Β΄Κατηγορία: Ατρόμητος Άβαντα, Α.Ο.Ποντιακός, Α.Σ.Πέπλου, Α.Ε.Ν. Χιλής, Νίκη Απαλού, Α.Ο.Δορίσκου, Α.Ο.Μάκρης, Ακρίτας Δαδιάς, Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (σ.σ. Α.Ο.Αγνάντιας), Α.Ο.Αρίστεινου, Α.Ο.Καππαδοκών, , Φουρτούνα, Α.Ο.Μοναστηρακίου, Ακρίτας Νέας Βύσσας, Ατρόμητος Ασπρονερίου, Ακρίτας Ορμενίου, Δόξα Ελληνοχωρίου, Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς, Δόξα Δόξας, Δόξα Στέρνας, ΠΑΕ Ριζίων, Δόξα Ορεστιάδας, Ομόνοια Φυλακίου, Ασπίδα Θουρίου, Ηρακλής Σαγήνης.

Το πρόγραμμα της Α΄Φάσης αναλυτικά:

1ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική: Ακρίτας Νέας  Βύσσας-Ασπίδα Θουρίου
Δεν Αγωνίζεται: Ορέστης Ορεστιάδας

2η Αγωνιστική: Ορέστης Ορεστιάδας-Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δεν αγωνίζεται: Ασπίδα Θουρίου

3η Αγωνιστική: Ασπίδα Θουρίου-Ορέστης Ορεστιάδας
Δεν αγωνίζεται: Ακρίτας Νέας Βύσσας

2ος Όμιλος:

1η Αγωνιστική: Ένωση Οινόης-Δόξα Στέρνας
Δεν αγωνίζεται: Δόξα Ορεστιάδας

2η Αγωνιστική: Δόξα Ορεστιάδας-Ένωση Οινόης
Δεν Αγωνίζεται: Δόξα Στέρνας

3η Αγωνιστική: Δόξα Στέρνας-Δόξα Ορεστιάδας
Δεν αγωνίζεται: Ένωση Οινόης

3ος  Όμιλος:

1η Αγωνιστική: Άρδας Καστανεών-ΠΑΕ Ριζίων
Δεν αγωνίζεται: Ακρίτας Ορμενίου

2η Αγωνιστική: Ακρίτας Ορμενίου- Άρδας Καστανεών
Δεν αγωνίζεται: ΠΑΕ Ριζίων

3η Αγωνιστική: ΠΑΕ Ριζίων-Ακρίτας Ορμενίου
Δεν αγωνίζεται: Άρδας Καστανεών

4ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική: Ορφέας Σοφικού-Δόξα Δόξας
Δεν αγωνίζεται: Ασπρονέρι

2η Αγωνιστική: Ατρόμητος Ασπρονερίου-Ορφέας Σοφικού
Δεν αγωνίζεται: Δόξα Δόξας

3η Αγωνιστική: Δόξα Δόξας-Ατρόμητος Ασπρονερίου
Δεν αγωνίζεται: Ορφέας Σοφικού

5ος Όμιλος:

1η Αγωνιστική:Ηρακλής Σαγήνης-Α.Ο.Νεοχωρίου
Δεν αγωνίζεται: Ομόνοια Φυλακίου

2η Αγωνιστική: Ομόνοια Φυλακίου-Ηρακλής Σαγήνης
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Νεοχωρίου

3η Αγωνιστική: Α.Ο.Νεοχωρίου-Ομόνοια Φυλακίου
Δεν αγωνίζεται: Ηρακλής Σαγήνης

6ος Όμιλος:
2η Αγωνιστική: Α.Ε.Διδυμοτείχου- Δόξα Ελληνοχωρίου

7ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική:  Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς-Ακρίτας Δαδιάς
Δεν αγωνίζεται: Έβρος Σουφλίου

2η Αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου-Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
Δεν αγωνίζεται: Ακρίτας Δαδιάς

3η Αγωνιστική: Ακρίτας Δαδιάς- Έβρος Σουφλίου
Δεν αγωνίζεται: Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς

8ος Όμιλος:

1η Αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Α.Ε.Ν. Χιλής
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Μάκρης

2η Αγωνιστική: Α.Ο.Μάκρης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δεν αγωνίζεται: Α.Ε.Ν. Χιλής

3η Αγωνιστική: Α.Ε.Ν. Χιλής-Α.Ο.Μάκρης
Δεν αγωνίζεται: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

9ος Όμιλος:

1η Αγωνιστική: Α.Ο.Καππαδοκών- Ιπποκράτης
Δεν αγωνίζεται: Ατρόμητος Άβαντα

2η Αγωνιστική: Ατρόμητος Άβαντα-Α.Ο.Καππαδοκών
Δεν αγωνίζεται: Ιπποκράτης

3η Αγωνιστική: Ιπποκράτης-Ατρόμητος Άβαντα
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Καππαδοκών

10ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική:  Α.Σ.Πέπλου-Α.Ο.Μοναστηρακίου
Δεν Αγωνίζεται:  Θράκη Φερών

2η Αγωνιστική:  Θράκη Φερών-Α.Σ.Πέπλου
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Μοναστηρακίου

3η Αγωνιστική: Α.Ο.Μοναστηρακίου-Θράκη Φερών
Δεν αγωνίζεται: Α.Σ.Πέπλου

11ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική:  Α.Ο.Αρίστεινου-ΑΕΚ Έβρου
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Ποντιακός

2η Αγωνιστική: Α.Ο.Ποντιακός-Α.Ο.Αρίστεινου
Δεν αγωνίζεται: ΑΕΚ Έβρου

3η Αγωνιστική: ΑΕΚ Έβρου-Α.Ο.Ποντιακός
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Αρίστεινου

12ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική: Νίκη Απαλού-Α.Ο.Δορίσκου
Δεν αγωνίζεται: Α.Ο.Μαΐστρου

2η Αγωνιστική: Α.Ο.Μαΐστρου-Νίκη Απαλού
Δεν αγωνίζεται:  Α.Ο.Δορίσκου

3η Αγωνιστική:  Α.Ο.Δορίσκου-Α.Ο.Μαΐστρου
Δεν αγωνίζεται: Νίκη Απαλού

13ος Όμιλος: 

1η Αγωνιστική: Φουρτούνα-Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’
Δεν αγωνίζεται: Ένωση Αλεξανδρούπολης

2η Αγωνιστική: Ένωση Αλεξανδρούπολης- Φουρτούνα
Δεν αγωνίζεται: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’

3η Αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δεν αγωνίζεται: Φουρτούνα

 


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Αύγουστος 28, 2019 21:35
KAZA NALBA

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV