ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου για Α΄και Β΄ Κατηγορία

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Δεκέμβριος 13, 2019 11:40

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου για Α΄και Β΄ Κατηγορία

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές της Α’ Κατηγορίας “Super Market Άριστα Ναλιτζή” και της Β’ Κατηγορίας “Espressaki Ορεστιάδα” και “Χάραμα στη Θάλασσα” της ΕΠΣ Έβρου για το Σαββατοκύριακο και την Δευτέρα 14-16/12/19.

Α’ Κατηγορία
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου (Σιμίδης, Κωνσταντάκης, Χριστίδου)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανέων – Ένωση Οινόης (Φιλιππίδης, Καλαϊτζίδης, Κυριαζής)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Α.Ε. Διδυμοτείχου (Σουβάρας, Κώνογλου, Δήμος)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: Α.Ο. Μαΐστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Κεφύλης, Κωστακιώτης, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: Α.Ο. Νεοχωρίου – ΑΕΚ Έβρου (Ουζουνίδης, Γεωργακούδης, Καλογεράκης)
Δευτέρα 16/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Παλαιοπάνης, Γιαννόπουλος)

Β’ Κατηγορία
Βόρειος Όμιλος:
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου (Δαλής, Καλογεράκης, Τρύπης)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Παπάς, Σουλιώτης, Σπανδωνίδης)
Κυριακή 15/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας (Φιλιππίδης, Δαλής, Ντουρντούρας)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Κεφύλης, Κωνσταντάκης, Κολιπέτρος)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ασπίδα Θουρίου (Σκίνδρης, Χριστίδου, Ντουρντούρας)
Δευτέρα 16/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Δόξας (Καλαϊτζίδης, Χατζόπουλος, Μ. Σκίνδρη)

Νότιος Όμιλος:
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νέας Χηλής: Α.Ε.Ν. Χηλής – Α.Σ. Πέπλου (Ουζουνίδης, Κεραμάς, Γεροκώστας)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: Α.Ο. Δορίσκου – Νίκη Απαλού (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 15/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μ. Αετών: Α.Ο. Μάκρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (Σιβούδης, Κωτσόπουλος, Κύδρος)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: Α.Ο. Μοναστηρακίου – Ατρόμητος Άβαντα (Δήμος, Κονταράς, Σουλιώτης)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Παλαγίας: Α.Ο. Ποντιακός – Φουρτούνα  (Σουβάρας, Κορνισώρλης, Τουτζιαράκης)
Δευτέρα 16/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Εξώπολης: Α.Ο. Καππαδοκών – Ακρίτας Δαδιάς (Σιμίδης, Σιβούδης, Κωστακιώτης)
Ρεπό: Α.Ο. Αρίστεινου


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Δεκέμβριος 13, 2019 11:40

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV