ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε όλες τις διοργανώσεις

Συντάκτης Νewsroom Μάιος 3, 2019 15:39

ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε όλες τις διοργανώσεις

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές όλων των διοργανώσεων της ΕΠΣ Έβρου για το Σαββατοκύριακο:

Α΄Κατηγορία  20η Αγωνιστική Σάββατο 17:30
Ορέστης Ορεστιάδας – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Διαμαντής, Τερζόπουλος)
ΑΕΚ Έβρου – Α.Ο.Ποντιακός  (Σιβούδης, Σταφυλάς, Κονταράς)
Έβρος Σουφλίου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβαράς, Κωνσταντάκης, Παλαιοπάνης)
Θράκη Φερών – Α.Ε.Διδυμοτείχου (Ουζουνίδης, Κωστακιώτης, Βοσνακός)
Ορφέας Σοφικού – Α.Ο.Νεοχωρίου (Βασιλόπουλος, Καλαιτζίδης, Χριστίδου)
Ρεπό: Άρδας Καστανεών

B’ Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 22η Αγωνιστική
Κυριακή  11:00
Ασπίδα Θουρίου – Ένωση Οινόης (Δαλής, Διαμαντής, Τσίκας)
Κυριακή 17:30
ΠΑΕ Ριζίων – Ομόνοια Φυλακίου (Σκίνδρης, Μ. Σκίνδρη, Τσομπανίδης)
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος, Τσίκας)
Δόξα Δόξας – Ηρακλής Σαγήνης (Καλαϊτζίδης, Τρύπης, Χατζόπουλος)
Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Στέρνας (Φιλιππίδης, Δαλής, Κονταράς)
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Ελληνοχωρίου 0-3 α.α.
Ρεπό: Ακρίτας Ορμενίου

B’ Κατηγορία Νότιος Όμιλος 24η Αγωνιστική
Σάββατο 17:30
Ατρόμητος Άβαντα – Α.Ο.Μοναστηρακίου (Στρατούδης, Βακαλίδης, Βαλσάμης)
Κυριακή 11:00
Α.Ο.Θράκης/Άλεξ – Α.Ο.Καππαδοκών (Σιμίδης, Μ. Σκίνδρη, Τρύπης)
Α.Ε.Ν.Χιλής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (Σκίνδρης, Γεωργακούδης, Αλ. Σιδηρόπουλος)
Νίκη Απαλού – Α.Ο.Δορίσκου (Σαμουρκασίδης, Χριστίδου, Δήμος)
Κυριακή 17:30
Φουρτούνα  – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Κωνσταντάκης, Σουμιλένκο, Κωστακιώτης)
Α.Ο.Μάκρης – Α.Ο.Μαΐστρου (Β. Στρατούδης, Παπάς, Γεωργακούδης)
Α.Σ.Πέπλου – Πυρσός Σιδηρούς (Σαμουρκασίδης, Παλαιοπάνης, Καλογεράκης)
Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο.Αρίστεινου (Σιμίδης, Σιβούδης, Ουζουνίδης)

Κ14 17η αγωνιστική Σάββατο 12:30
Ένωση Οινόης – Α.Ε.Διδυμοτείχου (Φιλιππίδης)
Ορέστης Ορεστιάδας – Α.Ο.Ποντιακός (Δαλής)

Κ16 17η αγωνιστική Σαββάτο 10:30
Απαλός- Α.Ο.Καππαδοκών (Κωνσταντάκης, Σουμιλένκο, Σιδηρόπουλος Αλ.)
Ορεστιάδας Ορέστης – Α.Ο.Ποντιακός (Διαμαντής)
Α.Ε. Διδυμότειχου – Ηρακλής Σαγήνης (Σκυνδρής)
ΠΑΟΚ Ισαακίου – Εθνικός ΑΛεξανδρούπολης (Καλαϊτζίδης)


Συντάκτης Νewsroom Μάιος 3, 2019 15:39

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter