ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε A’ και Β’ Κατηγορία.

Συντάκτης Νewsroom Απρίλιος 18, 2019 22:51

ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε A’ και Β’ Κατηγορία.

Δείτε αναλυτικά ποιοι διαιτητές θα διευθύνουν τα παιχνίδια στο πρωτάθλημα της  Α’ και Β΄Κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου αυτό το Σαββατοκύριακο.

Α΄Κατηγορία:

19η αγωνιστική (Κυριακή 21 Απριλίου 2019)
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Καστανεών
Άρδας Καστανεών ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
ΠΑΠΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
Α.Ο. Νεοχωρίου Α.Ε.Κ.  Εβρου
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Δραγάνας
Ιπποκράτης Αλεξ/πολης Θράκη Φερών
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Παλαγίας
ΑΟ Ποντιακός Έβρος Σουφλίου
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Α.Ε. Διδυμοτείχου Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Δεν ορίσθηκε ΠΑΕ Νίψας * Ορφέας Σοφικού
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

Β΄Κατηγορία

Βόρειος Όμιλος:

21η Αγωνιστική (Σαββάτο 20 & Κυριακή 21 Απριλίου 2019)
Σαββάτο 
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Στέρνας
Δόξα Στέρνας Θύελλα Κυπρίνου
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ
Σαββάτο 
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Φυλακίου
Ομόνοια Φυλακίου Δόξα Δόξας
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Σαββάτο 
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Οινόης
Ένωση Οινόης ΠΑΕ Ριζίων
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.,  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Σαββάτο 
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Χειμωνίου
Δόξα Ορεστιάδας Ακρίτας Νέας Βύσσας
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Κυριακή 
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Ελληνοχωρίου
Δόξα Ελληνοχωρίου Ασπίδα Θουρίου
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή 
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Ασπρονερίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου  Ακρίτας Ορμενίου
ΔΑΛΗΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Ρεπό:  Ηρακλής Σαγήνης

 

Νότιος Όμιλος:

23η αγωνιστική – Σαββάτο 20 & Κυριακή 21 Απριλίου 2019
Σαββάτο
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Μοναστηρακίου
ΑΟ Μοναστηρακίου Ακρίτας Δαδιάς
ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ.
Σαββάτο
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Κορνοφωλιάς
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς ΑΣ Πέπλου
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ
Σαββάτο
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Δορίσκου
ΑΟ Δορίσκου ΑΟ Θράκης
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ
Σαββάτο
20 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Άβαντα
Ατρόμητος Άβαντα Νίκη Απαλού
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Μαΐστρου
ΑΟ Μαΐστρου Φορτούνα Αλεξ/πολης
ΠΑΠΑΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Εξώπολης
ΑΟ Καππαδοκών ΑΕΝ Χιλής
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ, ΣΙΒΟΥΔΗΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Αρίστεινου
ΑΟ Αρίστεινου ΑΟ Μάκρης
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
Κυριακή
21 Απριλίου 2019
Ώρα: 17:30
Γήπεδο:
Μαρακανά
ΑΟ Αγνάντιας Πυρσός Σιδηρούς
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ


Συντάκτης Νewsroom Απρίλιος 18, 2019 22:51
KAZA NALBA

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV