ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές της πρεμιέρα του πρωταθλήματος σε Α΄και Β΄κατηγορία

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Σεπτέμβριος 28, 2018 15:49

ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές της πρεμιέρα του πρωταθλήματος σε Α΄και Β΄κατηγορία

Σέντρα για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Έβρου το Σαββατοκύριακο, αυτοί είναι οι διαιτητές.

Δείτε το πρόγραμμα της πρεμιέρα του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Έβρου και τους διαιτητές που θα σφυρίξουν σε Α’ και Β’ κατηγορία αναλυτικά

Α΄Κατηγορία 1η Αγωνιστική:
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο «Δημήτρης Μπακιρτζής» Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανεών (Σουβαράς, Τερζόπουλος, Κίτσος)
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ορφέας Σοφικού (Β. Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Κεφίλης, Κεσούδης, Τσίκας)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – ΑΟ Νεοχωρίου (Ουζουνίδης, Καραισκος, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο «Φώτης Κοσμάς»: ΑΕΚ Έβρου – Ορέστης Ορεστιάδας (Παπας, Σταφυλάς, Ναζιρόπουλος)
Ρεπό: ΑΟ Ποντιακός Αλεξανδρούπολης

Β Κατηγορία Α’ Όμιλος (Νότιος) 1η Αγωνιστική
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Πέπλου: ΑΟ Πέπλου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β (Σταφυλας, Παλαιοπάνης, Βοσνάκος)
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ακρίτας Δαδιάς (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Τρύπης)
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Δορίσκου (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Τουντζιαράκης)
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μοναστηριακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – Πυρσός Σιδηρούς (Σιμίδης, Κώνογλου, Βοσνάκος)
Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φορτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καππαδοκών (Β. Στρατούδης, Παπας, Καραίσκος)
Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρης: ΑΟ Θράκης Άλεξ – ΑΟ Μαΐστρου (Σταφυλας, Ναζιρόπουλος, Βοσνάκος)
Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΑΟ Αρίστεινου (Κωνσταντάκης, Κώνογλου, Χ. Στρατούδης)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – Ενωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Σουβαράς, Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης)

Β Κατηγορία Β’ Όμιλος (Βόρειος) 1η Αγωνιστική
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Θύελλα Κυπρίνου (Σκινδρης, Καλαιτζίδης, Χριστιδου)
Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου (Διαμαντης, Κεφιλης, Δαλης)
Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης (Κεσούδης, Τσικας, Αρκομανης)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Ελληνοχωρίου (Σκίνδρης, Τουντζιαράκης, Χριστιδου)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ορεστιάδας (Καλαιτζίδης, Τρύπης, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων- Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σιβούδης, Χατζόπουλος, Τσομπανίδης)
Ρεπό: Δόξα Δόξας



Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Σεπτέμβριος 28, 2018 15:49

Συνεντεύξεις

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter