ΕΠΣ Έβρου: Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας (Σάββατο)

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας 9 Φεβρουαρίου, 2019 17:00

Συνέχεια στο πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας “Σερκελίδου” της ΕΠΣ Έβρου. Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων που άνοιξαν την αυλαία του 2ου γύρου με την  12η Αγωνιστικής.

Με τα σημερινά δύο παιχνίδια άνοιξε η αυλαία του δεύτερου γύρου και της 12ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος “Σερκελίδου” της Α΄Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου, Στην Δραγάνα ο Ιπποκράτης κέρδισε την Α.Ε.Διδυμοτείχου  με σκόρ 3-0  και σκορερς τους  Κωνσταντινίδη λίγο πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου και  Ποπότη και Μάζη στο δεύτερο ημίχρονο ! Στις Καστανιές ο Άρδας υποδέχθηκε τον Έβρο Σουφλίου με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν την νίκη με τον Τσομπανούδη να ανοίγει το σκορ περίπου στα μισά του δεύτερου ημιχρόνου και τον Γιαννόπουλο να προσθέτει άλλα δύο γκολ για το τελικό 0-3!

Ιπποκράτης – Α.Ε.Διδυμοτείχου 3-0
Άρδας Καστανεών – Έβρος Σουφλίου 0-3