Νίκη με γκολ στα τελευταία λεπτά για τον Ορέστη στο Νεοχώρι
16.Νοέ 2019

Νίκη με γκολ στα τελευταία λεπτά για τον Ορέστη στο Νεοχώρι

Ο Α.Ο.Νεοχωρίου τις ευκαιρίες ο Ορέστης Ορεστιάδας την νίκη! Ο Α.Ο.Νεοχωρίου υποδέχθηκε σήμερα τον Ορέστη Ορεστιάδας για την 7η αγωνιστική

Γ΄Εθνική: Αποτελέσματα και Βαθμολογία (9η Αγωνιστική)
16.Νοέ 2019

Γ΄Εθνική: Αποτελέσματα και Βαθμολογία (9η Αγωνιστική)

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την Ένωση Αλεξανδρούπολης , δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της 9ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής Δεύτερη

ΕΠΣ Έβρου: Αποτελέσματα Β΄ Κατηγορίας (Σάββατο)
16.Νοέ 2019

ΕΠΣ Έβρου: Αποτελέσματα Β΄ Κατηγορίας (Σάββατο)

Δείτε τα σημερινά αποτελέσματα της Β΄Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου. Με τέσσερα παιχνίδια δύο του Βόρειου ομίλου και δύο του Νότιου

ΕΠΣ Έβρου: Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας (Σάββατο)
16.Νοέ 2019

ΕΠΣ Έβρου: Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας (Σάββατο)

Δείτε τα σημερινά αποτελέσματα της Α΄Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου. Ένα μόνο γκολ σημειώθηκε στα δύο παιχνίδια που άνοιξαν σήμερα την

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Πρόγραμμα και Διαιτητές (8η Αγωνιστική)
15.Νοέ 2019

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Πρόγραμμα και Διαιτητές (8η Αγωνιστική)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της ΕΚΑΣΑΜΑΘ Με την 8η αγωνιστική του συνεχίζεται  το Σαββατοκύριακο το

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και διαιτητές του Σαββατοκύριακου για Α΄και Β΄ Κατηγορία
15.Νοέ 2019

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και διαιτητές του Σαββατοκύριακου για Α΄και Β΄ Κατηγορία

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές της Α’ Κατηγορίας “Super Market Άριστα Ναλιτζή” και της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ

Γ’ Εθνική: Πρόγραμμα και Διαιτητές (9η Αγωνιστική)
15.Νοέ 2019

Γ’ Εθνική: Πρόγραμμα και Διαιτητές (9η Αγωνιστική)

Δείτε το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής Το Σάββατο λόγω της επετείου της 17ης Νοεμβρίου θα διεξαχθεί η 9η

Volley League: Πρόγραμμα και Διαιτητές 3ης Αγωνιστικής
14.Νοέ 2019

Volley League: Πρόγραμμα και Διαιτητές 3ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Volley League 2019-20: Ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης υποδέχεται στο πλαίσιο της

ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα Β’ Κατηγορίας (8η Αγωνιστική)
14.Νοέ 2019

ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα Β’ Κατηγορίας (8η Αγωνιστική)

Δείτε το πρόγραμμα της Β΄Κατηγορίας για το Σαββατοκύριακο Το Σαββατοκύριακο -και την Δευτέρα- θα διεξαχθεί η 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος

ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας (7η Αγωνιστική)
14.Νοέ 2019

ΕΠΣ Έβρου: Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας (7η Αγωνιστική)

Δείτε το πρόγραμμα της Α΄Κατηγορίας για το Σαββατοκύριακο Το Σαββατοκύριακο θα διεξαχθεί η 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α΄Κατηγορίας “Super

ΕΠΣ Έβρου: Τα ζευγάρια της Γ΄Φάσης του Κυπέλλου
14.Νοέ 2019

ΕΠΣ Έβρου: Τα ζευγάρια της Γ΄Φάσης του Κυπέλλου

Δείτε τα ζευγάρια που έβγαλε η κληρωτίδα για την Γ’ Φάση του Κυπέλλου “Σιγρέκης” της ΕΠΣ Έβρου Διεξήχθη χθες από

Ξεκινάει το πρόγραμμα “Άθληση για όλους” στην Σαμοθράκη
13.Νοέ 2019

Ξεκινάει το πρόγραμμα “Άθληση για όλους” στην Σαμοθράκη

Ξεκινάει το πρόγραμμα Άθληση για όλους την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου στην Σαμοθράκη Αναλυτικά το πρόγραμμα: Παρασκευή 15/11/2019 Τμήμα Γυναικών 6.30

Όμιλος Αντισφαίρισης Ορεστιάδας: 1st Tennis Family Fun Day Tournament.
12.Νοέ 2019

Όμιλος Αντισφαίρισης Ορεστιάδας: 1st Tennis Family Fun Day Tournament.

Με μεγάλη συμμετοχή και επιτυχία διεξήχθη την Κυριακή 10 Νοεμβρίου το 1st Tennis Family Fun Day Tournament από τον Όμιλο

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Αποτελέσματα και Βαθμολογία (7η Αγωνιστική)
11.Νοέ 2019

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Αποτελέσματα και Βαθμολογία (7η Αγωνιστική)

Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία μετά το πέρας της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος του Ανατολικού ομίλου της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Την

Volley League: Ήττα για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης στην Κηφισιά με ψηλά το κεφάλι!
11.Νοέ 2019

Volley League: Ήττα για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης στην Κηφισιά με ψηλά το κεφάλι!

Την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα πανηγυρίζει ο Α.Ο.Π.Κηφισιάς απέναντι στο μαχητικό Εθνικό Αλεξανδρούπολης που ήταν ανταγωνιστικός στο 1ο και

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV