Γ΄ Εθνική : Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Γ΄Εθνικής που συμμετέχει η Α.Ε.Διδυμοτείχου.
Πριν από λίγο διεξήχθη η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής . Ο πρώτος όμιλος στον οποίο συμμετέχει η Α.Ε.Διδυμοτείχου (η μοναδική εκπρόσωπος του νομού Έβρου) απαρτίζεται από δώδεκα ομάδες (τελικά ο Ηρακλής τοποθετήθηκε στον Β΄όμιλο) .
Οι ομάδες του 1ου Ομίλου της Γ΄Εθνική:
Α.ΕΔιδυμοτείχου , Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου ,Ορφέας Puma Ξάνθης Άρης Αβάτου, Καβάλα ΑΟ, Αετός Ορφανού, Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου, Απόλλων Παραλιμνίου , Μ. Αλέξανδρος Καρπερής, Ελπίς Σκουτάρεως, Δόξα Προσκυνητών. Η πρεμιέρα έχει οριστεί για την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2017.
Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος (αντίστροφα ο δεύτερος γύρος):
1η αγωνιστική | ||
ΑΕ Διδυμοτείχου | – | Νέστος Χρυσούπολης |
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | – | Απόλλων Παραλιμνίου |
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής | – | Αετός Ορφανού |
Καβάλα | – | Άρης Αβάτου |
Ορφέας Ξάνθης | – | Δόξα Προσκηνυτών |
Ελπίδα Σκουτάρεως | – | Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου |
2η αγωνιστική | ||
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | – | ΑΕ Διδυμοτείχου |
Νέστος Χρυσούπολης | – | Μ. Αλέξανδρος Καρπερής |
Απόλλων Παραλιμνίου | – | Καβάλα |
Αετός Ορφανού | – | Ορφέας Ξάνθης |
Άρης Αβάτου | – | Ελπίδα Σκουτάρεως |
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου | – | Δόξα Προσκηνυτών |
3η αγωνιστική | ||
ΑΕ Διδυμοτείχου | – | Μ. Αλέξανδρος Καρπερής |
Καβάλα | – | Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου |
Ορφέας Ξάνθης | – | Νέστος Χρυσούπολης |
Ελπίδα Σκουτάρεως | – | Απόλλων Παραλιμνίου |
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου | – | Αετός Ορφανού |
Δόξα Προσκηνυτών | – | Άρης Αβάτου |
4η αγωνιστική | ||
Καβάλα | – | ΑΕ Διδυμοτείχου |
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής | – | Ορφέας Ξάνθης |
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | – | Ελπίδα Σκουτάρεως |
Νέστος Χρυσούπολης | – | Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου |
Απόλλων Παραλιμνίου | – | Δόξα Προσκηνυτών |
Άρης Αβάτου | – | Αετός Ορφανού |
5η αγωνιστική | ||
ΑΕ Διδυμοτείχου | – | Ορφέας Ξάνθης |
Ελπίδα Σκουτάρεως | – | Καβάλα |
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου | – | Μ. Αλέξανδρος Καρπερής |
Δόξα Προσκηνυτών | – | Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου |
Άρης Αβάτου | – | Νέστος Χρυσούπολης |
Αετός Ορφανού | – | Απόλλων Παραλιμνίου |
6η αγωνιστική | ||
Ελπίδα Σκουτάρεως | – | ΑΕ Διδυμοτείχου |
Ορφέας Ξάνθης | – | Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου |
Καβάλα | – | Δόξα Προσκηνυτών |
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής | – | Άρης Αβάτου |
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | – | Αετός Ορφανού |
Νέστος Χρυσούπολης | – | Απόλλων Παραλιμνίου |
7η αγωνιστική | ||
ΑΕ Διδυμοτείχου | – | Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου |
Δόξα Προσκηνυτών | – | Ελπίδα Σκουτάρεως |
Άρης Αβάτου | – | Ορφέας Ξάνθης |
Αετός Ορφανού | – | Καβάλα |
Απόλλων Παραλιμνίου | – | Μ. Αλέξανδρος Καρπερής |
Νέστος Χρυσούπολης | – | Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου |
8η αγωνιστική | ||
Δόξα Προσκηνυτών | – | ΑΕ Διδυμοτείχου |
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου | – | Άρης Αβάτου |
Ελπίδα Σκουτάρεως | – | Αετός Ορφανού |
Ορφέας Ξάνθης | – | Απόλλων Παραλιμνίου |
Καβάλα | – | Νέστος Χρυσούπολης |
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής | – | Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου |
9η αγωνιστική | ||
ΑΕ Διδυμοτείχου | – | Άρης Αβάτου |
Αετός Ορφανού | – | Δόξα Προσκηνυτών |
Απόλλων Παραλιμνίου | – | Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου |
Νέστος Χρυσούπολης | – | Ελπίδα Σκουτάρεως |
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | – | Ορφέας Ξάνθης |
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής | – | Καβάλα |
10η αγωνιστική | ||
Αετός Ορφανού | – | ΑΕ Διδυμοτείχου |
Άρης Αβάτου | – | Απόλλων Παραλιμνίου |
Δόξα Προσκηνυτών | – | Νέστος Χρυσούπολης |
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου | – | Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου |
Ελπίδα Σκουτάρεως | – | Μ. Αλέξανδρος Καρπερής |
Ορφέας Ξάνθης | – | Καβάλα |
11η αγωνιστική | ||
Απόλλων Παραλιμνίου | – | ΑΕ Διδυμοτείχου |
Νέστος Χρυσούπολης | – | Αετός Ορφανού |
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | – | Άρης Αβάτου |
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής | – | Δόξα Προσκηνυτών |
Καβάλα | – | Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου |
Ορφέας Ξάνθης | – | Ελπίδα Σκουτάρεως |