ΕΠΣ Έβρου : Πρόγραμμα και Διαιτητές Β΄Κατηγορίας

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Μάιος 12, 2017 14:44

ΕΠΣ Έβρου : Πρόγραμμα και Διαιτητές Β΄Κατηγορίας

Δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου για το Σαββατοκύριακο!

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο η δράση στο πρωτάθλημα της   Β΄Κατηγορίας με την 22η και τελευταία αγωνιστική για τους Βόρειο και Κεντρικό όμιλο και την 24η και προτελευταία  για τον Νότιο  ,δείτε το πρόγραμμα και τους   διαιτητές που ορίσθηκαν αναλυτικά !

Σάββατο 13/05, 17:00
Δόξα Ορεστιάδας-Ομόνοια Φυλακίου (Δαλης, Γιαννόπουλος, Κεσσούδης)
Ένωση Οινόης Ακρίτας-ΑΟ Νεοχωρίου (Ουζουνίδης, Θάνος, Καλαϊτζίδης)
Ασπίδα Θουρίου-Ακρίτας Ορμενίου (Παπαδόπουλος, Χρ. Κίτσος, Τσομπανίδης)
Π.Α.Ε. Ριζίων-Ηρακλής Σαγήνης (Διαμαντής, Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος)
Ένωση Κυανής Ασβεστάδων-Πυρσός Σιδηρούς (Σταφύλας, Κελεσίδης, Βακαλίδης)
A.Ο.Τυχερού-Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος, Πανταζόπουλος)
Ατρόμητος Άβαντα-ΑΕ Ν. Χιλής (Σημίδης, Παλαιοπάνης, Κονταράς)
Α.Ο.Δορίσκου-Π.Α.Ε Νιψας (Σιβούδης, Καραΐσκος, Τερζόπουλος)
Α.Ο. Μαΐστρου-ΑΕΚ Έβρου (Κωνσταντακάκης, Χ. Στρατούδης, Τουντζιαράκης)
Ασπίδα Βρυσούλας-ΑΟ Αρίστεινου (Σουμάκας, Μπρίμπος, Σταγγόπουλος)

Κυριακή  11:00
Δόξα Δόξας-Δόξα Ελληνοχωρίου (Σαβούδης, Τσομπανίδης, Δαλαμπούρας)
Α.Ε.Διδυμοτείχου  -Ορφέας Σοφικού (Κεσσούδης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή  17:00
Νίκη Απαλού-ΑΟ Μάκρης (Β. Στρατούδης, Κώνογλου, Κ. Κίτσος)
Α.Ο.Καππαδοκών-Α.Ο.Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) (Παπάς, Τρύπης, Θάνος)
Θύελλα Παλιουρίου-Ακρίτας Δαδιάς (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Χρ. Κίτσος)
Ορφέας Δικαίων-Δόξα Στέρνας (Δαλής, Τσίκας, Απιδόπουλος)
Π.Α.Ε. Πενταλόφου-Θύελλα Κυπρίνου (Διαμαντής, Σαβούδης, Ζανιάς)

Αναγέννηση Μεταξάδων-ΟΦΙ Ισαακίου 0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΟ Μοναστηρακίου


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Μάιος 12, 2017 14:44
praxisSkenterlis

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV

Ατζέντα

Ιούλιος 2017

Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Soul

Πρωτοσέλιδα

Εγγραφείτε στο Newsletter