ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β΄ Κατηγορία

Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Οκτώβριος 4, 2019 12:10

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β΄ Κατηγορία

Δείτε το πρόγραμμα και του διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ Κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου.

Πρεμιέρα για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου αυτό το Σαββατοκύριακο (και την Δευτέρα), ενώ για την Β΄Κατηγορία και τους δύο ομίλους της θα διεξαχθεί η 2η αγωνιστική. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές που ορίσθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου:

Α΄Κατηγορία 1η Αγωνιστική:
Σάββατο 5/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Θράκη Φερών (Σουβαράς, Παλαιοπάνης, Φιλιππίδης)
Σάββατο 5/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανεών – ΑΕΚ Έβρου (Κεφίλης, Κώνογλου, Γιαννόπουλος)
Σάββατο 5/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Δραγάνας: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Διδυμοτείχου (Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης)
Κυριακή 6/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Νεοχωρίου (Παπάς, Σταφυλάς, Κυριαζής)
Κυριακή 6/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Ένωση Οινόης (Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης, Κονταράς)
Δευτέρα 7/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Έβρος Σουφλίου (Σιμίδης, Ουζουνίδης, Χριστίδου)

Β΄Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 2η Αγωνιστική
Κυριακή 6/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ομόνοια Φυλακίου (Δαλής, Μ. Σκίνδρη, Δήμος)
Κυριακή 6/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σταφυλάς, Κεραμάς, Τσομπανίδης)
Κυριακή 6/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ασπίδα Θουρίου (Φιλιππίδης, Κολιπέτρος, Δαλαμπούρας)
Κυριακή 6/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ηρακλής Σαγήνης (Σκίνδρης, Κύδρος, Ντουρντούρας)
Κυριακή 6/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Δόξα Δόξας (Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης)
Κυριακή 6/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Σκίνδρης, Χριστίδου, Χατζόπουλος)

Β’ Κατηγορία Νότιος Όμιλος 2η Αγωνιστική
Σάββατο 5/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Παλαγίας: ΑΟ Ποντιακός  – Ατρόμητος Άβαντα (Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης, Τρύπης)
Σάββατο 5/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – ΑΟ Μοναστηρακίου (Κονταράς, Καλογεράκης, Σουμιλένκο)
Σάββατο 5/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Χηλής: ΑΕ Νέας Χιλής – ΑΟ Δορίσκου (Ουζουνίδης, Τουντζιαράκης, Γεροκώστας)
Κυριακή 6/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – Φουρτούνα (Σιβούδης, Κοτσόπουλος, Σπανδωνίδης)
Κυριακή 6/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Καππαδοκών (Σιμίδης, Παλαιοπάνης, Θεοδοσόπουλος)
Δευτέρα 7/10, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μαρακανά: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Νίκη Απαλού (Παπάς, Τρύπης, Σουλιώτης)
Ρεπό: Ακρίτας Δαδιάς

Για να ψηφίσετε ποιος πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το φετινό πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο, Προσοχή μπορείτε να ψηφίσετε μόνο μια φορά και μόνο μία ομάδα:

https://www.radioevros.gr/dimoskopisi/


Συντάκτης Δημήτρης Μηλίκας Οκτώβριος 4, 2019 12:10
KAZA NALBA

Συνεντεύξεις

NALMPANTIS200
NALMPANTIS200

Ράδιο Έβρος TV