Ανασκόπηση της 12ης Αγωνιστικής του 3ου Πρωταθλήματος SOCCER PARK 8×8 allVSall

Συντάκτης Νewsroom 19 Μαρτίου, 2014 21:56

8x8 Soccer Park

Νυχτερίδες-Autogas Διαμαντής 4-4
“Με γκολ στην εκπνοή!!!”

Στο ντέρμπι της 12ης αγωνιστικής ανάμεσα στους  2 πρωτοπόρους παίχτηκε όμορφο ποδόσφαιρο με πολλές φάσεις και πολύ τρέξιμο με τις νυχτερίδες να φτάνουν στο ημίχρονο μπροστά στο σκόρ με 3-1 και να έχουν τον έλεγχο ώς τα μίσα του δευτέρου. Ανεβαζοντας απόδοση οι autogas πίεσαν  σε όλο το γήπεδο και κατάφεραν τελικά  στο τελευταίο λεπτό να πάρουν το βαθμό της ισοπαλίας.

Drink team – Κανονιέρηδες (αναβληθείς)

Real panther-Κουρειον Μετζιδιες 4-10
“Κούρεψαν και τους Πάνθηρες”

Εύκολο απόγευμα για την ομάδα του Νίκου Μετζιδιε απέναντι στούς real panther που έδειξαν να μην αντέχουν στο ρυθμό του παιχνιδιού απέναντι στην καλοστημένη ομάδα των πρωτοπόρων . 1-4 ημίχρονο και 4-10 τελικό , χωρίς κόπο τα ψαλίδια πήραν τους 3 βαθμούς της νίκης και φιγουράρουν στην κορυφή.

Cafe bar Dream-Cafe Bar Forum 4-4
“Από ένα βαθμό τα cafe bar”

Σε ένα παιχνίδι που είχε ένταση ,πάθος ,γκολ , ωραίες φάσεις και αρκετο τρέξιμο  ,τα δύο καφέ της πόλης  μοιράστηκαν τους βαθμούς της ισοπαλίας παίζοντας κατα διαστήματα καλό ποδόσφαιρο με συνδυασμους και θέαμα ! τελικό 4-4 δίκαιο  το αποτέλεσμα και για τις δύο ομάδες .

Fairplay FC-Γυμναστές 3-0 (Άνευ Αγώνα)