ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε όλες τις διοργανώσεις

Συντάκτης Νewsroom Απρίλιος 12, 2019 12:04

ΕΠΣ Έβρου: Το Πρόγραμμα και οι Διαιτητές σε όλες τις διοργανώσεις

Δείτε αναλυτικά ποιοι διαιτητές θα διευθύνουν τα παιχνίδια στο πρωτάθλημα της  Α’ και Β΄Κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου και K14 , K16 αυτό το Σαββατοκύριακο.

Α’ Κατηγορία 18η Αγωνιστική
Σάββατο  17:30

ΑΕΚ Έβρου – Ορφέας Σοφικού (Σιμίδης, Τερζόπουλος, Κίτσος)
Θράκη Φερών – Άρδας Καστανέων (Σιδηρόπουλος, Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης)
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Ιπποκράτης (Κεφίλης, Γεωργακούδης, Κωστακιώτης)
Έβρος Σουφλίου – Α.Ο.Νεοχωρίου (Στρατούδης, Βασιλόπουλος, Κωνσταντάκης)
Α.Ε.Διδυμοτείχου – Α.Ο.Ποντιακός (Σουβαράς, Σταφυλάς, Καραΐσκος)
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιάδας

B’ Κατηγορία Βόρειος Όμιλος 19η Αγωνιστική
Σάββατο 17:30
Θύελλα Κυπρίνου – ΠΑΕ Ριζίων (Καλαϊτζίδης, Φιλιππίδης, Χριστίδου)
Κυριακή 11:00
Δόξα Στέρνας – Ασπίδα Θουρίου (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Μ. Σκίνδρη)
Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας (Δαλής, Κωστακιώτης, Τσίκας)
Κυριακή 17:30
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ομόνοια Φυλακίου (Καλαϊτζίδης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ακρίτας Ορμενίου (Σιβούδης, Τσίκας, Κορνισώρλης)
Δόξα Ορεστιάδας – Ηρακλής Σαγήνης (Φιλιππίδης, Δαλής, Παλαιοπάνης)
Ρεπό: Ένωση Οινόης

B’ Κατηγορία Νότιος Όμιλος 22η  Αγωνιστική
Σάββατο 17:30
Α.Ο.Θράκης/’Αλεξ – Ατρόμητος Άβαντα (Παπάς, Κυριαζής, Βοσνακός)
Κυριακή 11:00
Νίκη Απαλού – Α.Ο.Μοναστηρακίου (Σουβαράς, Τρύπης, Θεοδοσόπουλος)
Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – Α.Ο.Αρίστεινου (Σιβούδης, Κονταράς, Σουλιώτης)
Κυριακή 17:30 
Πυρσός Σιδηρούς – Α.Ο.Καππαδοκών (Σιμίδης, Τρύπης, Δήμος)
Α.Ε.Ν.Χηλής – Α.Ο.Δορίσκου (Παπάς, Κωνσταντάκης, Κονταράς)
Α.Ο.Μάκρης – Ακρίτας Δαδιάς (Στρατούδης, Κώνογλου, Κολιπέτρος)
Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σκίνδρης, Χριστίδου, Μ. Σκίνδρη)
Α.Σ.Πέπλου – Α.Ο.Μαΐστρου (Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης, Κίτσος)

K14 15η Αγωνιστική
Σαββάτο 12:30

Απαλός – Ποντιακός (Σιμίδης, Σιδηρόπουλος, Σουμιλένκο)
Ένωση Οινόης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Φιλιππίδης)
Κ16  15η Αγωνιστική
Σάββατο 12:30

Α.Ε.Διδυμότειχου – Ισαάκιο (Χριστίδου, Σκύνδρη)
Απαλός – Ποντιακός (Σταφυλάς, Παλαιοπάνης, Τρύπης)


Συντάκτης Νewsroom Απρίλιος 12, 2019 12:04

Συνεντεύξεις

Μουρμούρια
Μουρμούρια

Ράδιο Έβρος TV

Εγγραφείτε στο Newsletter